OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

05.09.2022

Młodziczki: Komplet punktów w Koninie (2010)

W sobotę na boisku w Koninie młodziczki rozegrały pierwszy turniej ligowy Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Młode piłkarki Polonii spisały się znakomicie, wywożąc z Konina komplet punktów. Podopieczne Kamila Kudły i Karoliny Puzdrakiewicz wygrały 5:0 z Amber Kalisz oraz 1:0 z Medykiem Konin, a także walkowerem pokonały Ostrovię, która nie dojechała na zawody.

Po bardzo dobrej grze w pierwszym meczu nasze zawodniczki bez trudu wygrały z AS Amber 5:0 po bramkach Julii Wawroskiej, Olgi Górskiej i Julii Pajek. W drugim spotkaniu Polonistki po wyrównanym i trudnym pojedynku pokonały Medyka Konin, wykorzystując przewagę wypracowaną końcówce meczu. Zwycięskiego gola zdobyła Julia Wawroska. Trzeci mecz nie odbył się, ponieważ zespół Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski nie dotarł do Konina.


Polonia - młodziczki D1 (2010)
D1 młodziczki - grupa II
3 września 2022, godz. 12:30 - Konin

Polonia Środa Wielkopolska 5:0 AS Amber Kalisz
Julia Wawroska (3), Olga Górska, Julia Pajek

Polonia Środa Wielkopolska 1:0 Medyk Konin
Julia Wawroska

Polonia Środa Wielkopolska 3:0 (wo) Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
rywalki nie dojechały na turniej

Polonia: Julia Brzecka - Nadia Kaliszak, Lena Błaszak, Nadia Gościmska, Julia Wawroska, Jagoda Bartkowska, Julia Pajek, Maria Dydymska, Wiktoria Piotrowska, Olga Górska.
trenerzy: Kamil Kudła oraz Karolina Puzdrakiewicz.

Grano: 1x20 minut.


Tabela:

Młodziczki D1 - grupa II (2010)
  Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1. Polonia Środa Wielkopolska 2 6:0 3
2. Medyk Konin 2 10:1 1
3. Amber Kalisz 2 0:15 1
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 0:0 0

 

Najnowsze aktualności

  • 26.10.2024

    Ostre strzelanie w Kórniku

    W ostatni weekend października piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejną kolejkę ligową. Tym razem podopieczni Macieja Rozmarynowskiego udali się do Kórnika na pojedynek z tamtejszą Kotwicą. Była to 21 oficjalna potyczka obu ekip, a dotychczasowy bilans był zdecydowanie po stronie średzkiego zespołu który odniósł 13 zwycięstw.

  • 24.10.2024

    Akademia: Zapowiedź weekendu (26/27.10.2024)

    Już w piątek rozpoczynamy pełen piłkarskich emocji weekend meczem 1. ligi wojewódzkiej C2, w którym Polonia 2010 zagra z Górnikiem Konin. W sobotę rozegranych zostanie pięć meczów, a wśród nich dwa starcia lig wojewódzkich - Polonia 2008 zagra z Notecią Czarnków, a juniorki na wyjeździe stawią czoła Sparcie Miejska Górka. Niedziela także będzie ciekawa, bo zagrają między innymi Polonia 2009, Polonia 2011 oraz Polonia 2012 w kolejnych meczach ligi wojewódzkiej.

  • 24.10.2024

    Gry orlików z AP Reissa Dębiec (2015)

    Miniony weekend był bardzo intensywny dla naszego rocznika 2015. W sobie grupa biała i grupa czerwona udały się do Poznania, gdzie rozgrały mecze kontrolne z zespołem AP Reissa Dębiec. Ponadto w niedzielę grupa biała rozegrała kolejny turniej rozgrywek Wielkopolskiego ZPN, którego gospodarzem tym razem był UKS AP Reissa Jarocin.

  • 23.10.2024

    Gra kontrolna młodzików z LPFA (2013)

    Zespół Polonii 2013 II z powodu pauzy w rozgrywkach w sobotę rozegrał wyjazdowy mecz kontrolny z LPFA Poznań/Dominowo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:5, a dla Polonii bramki strzelili Artur Szatkowski oraz Jerzy Diduszko.

  • 23.10.2024

    Wysoka forma młodzików (2012/2013)

    Dobrą formę podtrzymują młodzicy Polonii rywalizujący w ligach wojewódzkich. Polonia 2012 niezmiennie prowadzi w ligowej tabeli, a w miniony weekend wygrała 9:1 (6:0) ze Stalą Pleszew. Polonia 2013 była jeszcze skuteczniejsza i wygrała aż 17:1 (11:0) wyjazdowe spotkanie z Lubońskim Klubem Sportowym. Szczególnie skuteczni byli Jakub Przybyłek (sześć goli) oraz Sebastian Ciszewicz (pięć goli). Druga drużyna rocznika 2012/2013 przegrała 1:4 z prowadzącą w 1. lidze okręgowej Pogonią Książ Wielkopolski, a Polonia III przegrała 3:14 z Kłosem Zaniemyśl.

  • 23.10.2024

    Porażka z AP Reissa (2011)

    Polonia 2011 nie zaliczy wyjazdu do Baranowa do udanych. Nasz zespół przegrał z grającą tam drużyną AP Reissa Poznań 0:8 (0:6). Poloniści w tabeli 1. ligi wojewódzkiej zajmują aktualnie 10. miejsce wśród piętnastu zespołów. Druga drużyna przegrywała do przerwy 0:2 z Mieszkiem II Gniezno, ale zdołała odwrócić losy meczu i wygrać 3:2, bramkę na wagę trzech punktów strzelając w ostatniej minucie gry.

  • 23.10.2024

    Trampkarze wygrywają (2010)

    W miniony weekend rywalizowały dwa zespoły trampkarzy - drugi oraz trzeci zespół. Bardzo ważny mecz rozgrywała Polonia III, która na wyjeździe mierzyła się z wiceliderem rozgrywek, Clescevią Kleszczewo. Poloniści wyszli z tego pojedynku zwycięsko po bramkach Marcela Kalety, Bartosza Kurkowiaka i Kamila Zenkera. Polonia II natomiast bardzo wysoko pokonała na boisku CTP1 zespół OTPS Winogrady Poznań.

  • 23.10.2024

    TRÓJPAK jesienny wkracza do gry...

    Kup KARNET na trzy ostatnie jesienne mecze seniorów w Betclic III lidze w super cenie i wspieraj średzką Polonię z trybun Nowego Stadionu Średzkiego.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.