09.05.2011
Młodzicy rozpoczęli rundę rewanzowąRundę rewanżową grupy mistrzowskiej młodzików, rozpoczęliśmy od zwycięstwa nad drużyną Salosu Poznań w stosunku 2 : 0 po dwoch bramkach Szymona Chudego
Mecz w całości przebiegał pod dyktando naszego zespołu, który powinien ten mecz wygrać w znacznie większych wymiarach. Na listę strzelców przy odpowiednio nastawionych celownikach mogło się wpisać ośmiu naszych zawodników i jeden zawodnik gości, który po jedynym kontrataku w ciągu całego meczu, trafił w słupek.
W tym spotkaniu zagrali wszyscy obecni na meczu nasi zawodnicy, którzy w większości spisali się na miarę swoich możliwości. Drużyna wystąpiła dzisiaj w następującym składzie: Dawid Machajewski, Piotr Skrobosiński, Kacper Jastrząb, Maciej Jóźwiak, Rafał Kościelniak, Jędrzej Mieloch, Szymon Chudy, Wojciech Leporowski, Michał Górzyński, Marcin Typański, Jakub Malusiak. Mariusz Krajewski, Adam Skrobosiński, Adam Brzóstowicz, Jan Lesiński, Jakub Chmielewski, Dawid Włodarczak i Adam Grabowski
. Kolejny mecz rozegramy w sobotę na wyjeździe z zespołem Orkanu Objezierze.
Najnowsze aktualności
-
22.10.2014
Polonia podejmie Spartę Brodnica
W meczu 13 kolejki III ligi do Środy Wlkp. zawita zespół zajmujący obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli – Sparta Brodnica. Poloniści w spotkani z wymagającym przeciwnikiem na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i pokusić się o komplet punktów.
-
21.10.2014
Środa biega na 5
KS Polonia i Stowarzyszenie " Zawsze dla Średzian" zapraszają na kolejną imprezę sportową " Środa biega na 5 ".
-
21.10.2014
Pewna wygrana z KKP II Bydgoszcz
W kolejnym meczu drugiej ligi kobiet zespół Polonii Środa zmierzył się na wyjeździe z drugim zespołem Ekstraligowego KKP Bydgoszcz.
-
21.10.2014
M. Bekas: Cieszę się że zagraliśmy na zero z tyłu
Prezentujemy krótki wywiad z trenem Polonii Środa jakiego udzielił nam po wygranym 1:0 meczu z Jarotą Jarocin.
-
21.10.2014
G. Wesołowski: Zabrakło kropki nad i
Po porażce z Polonią Środa w 12 kolejce trzeciej ligi trener gospodarzy Grzegorz Wesołowski nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Poniżej prezentujemy zapis jego pomeczowej wypowiedzi i oceny tego spotkania.
-
21.10.2014
K. Bartoszak: bramka bardzo mnie cieszy
Krzysztof Bartoszak który jeszcze w poprzednim sezonie zdobywał bramki dla zespołu Jaroty od obecnego sezonu jest graczem Polonii i to jego bramka przesądziła o losach spotkania 12 kolejki w którym Polonia pokonała Jarotę 1:0. Po meczu sam zainteresowany ocenił to spotkanie.
-
20.10.2014
Ograli Avię Kamionki (2005)
W sobotę 18 października o godzinie 13:00 odbył się kolejny mecz Orlików Młodszych. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Fryderyka Haremskiego był zespół Avii Kamionki. W pierwszym meczu obu ekip Polonia okazała się lepsza i wygrała to spotkanie 1:3. W rewanżu ponownie Średzianie okazali się lepsi od gości i pewnie wygrali 5:3.
-
20.10.2014
Skrót meczu z Jarotą
Zapraszamy do obejrzenia skrótu niedzielnego spotkania dwunastej kolejki trzeciej ligi w którym Polonia Środa po bramce Krzysztofa Bartoszaka pokonała Jarotę Jarocin 0:1 (0:1).






















































