07.11.2010
Młodzicy przypieczętowali awansNa zakończenie rundy jesiennej młodzików D1 Polonia Sroda pokonała na wyjeździe Poznaniaka Poznań 2:1(2:0).
Był to już ostatni mecz rundy jesiennej, rundy zakończonej zwycięstwem 2 : 1 . Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Michał Górzyński.
Pierwsza połowa meczu to zdecydowana przewaga naszych chłopców udokumentowana dwoma bramkami. Sytuacji do podwyższenia wyniku było kilka, lecz nie udało się nam tego dokonać. Po przerwie przeciwnicy bardzo mocno starali się by zmienić niekorzystny dla siebie wynik i rzucili się do ataku, jednak nasza defensywa na czele z Piotrem Skrobosińskim , Adamem Grabowskim i bramkarzem Dawidem Machajewskim pozwoliła przeciwnikom na zdobycie tylko jednej bramki. Nasi zawodnicy mieli również kilka sytuacji do zdobycia gola, jednak skuteczność gry naszych napastników dzisiaj była niewystarczająca.
Zwycięstwem tym przypieczętowaliśmy swoje pierwsze miejsce w grupie i awans do grupy mistrzowskiej w której wiosną spotykają się najlepsze zespoły okręgu poznańskiego. Mamy nadzieję , że po przepracowanej dobrze zimie wiosną utalentowani młodzicy Polonii Środa walczyć będą o pierwsze miejsce w grupie mistrzowskiej.
Najnowsze aktualności
-
09.04.2019
Mecz z dramaturgią w tle (2006)
W niedzielne południe młodziki starsze naszego klubu wyjechały na kolejny mecz ligowy do Poznania. Była to już 3 kolejka rundy wiosennej. Na boisku spotkały się dwa zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli. Jesienią w Środzie minimalnie lepsi byli poloniści wygrywając na własnym terenie 2-1.
-
08.04.2019
Strzelanina w Suchym Lesie (2008)
W sobotę 6 kwietnia Orlik Starszy wyjechał na drugi mecz mistrzowski do Suchego Lasu i mierzył się tam z Sucharami Suchy Las. Drużyna ta ma tylko 5 punktów mniej i zajmuję 5 miejsce w ligowej tabeli.
-
08.04.2019
Bez punktów w Śremie (2006)
W niedzielne południe młodzicy udali się na inaugurację rundy wiosennej do Śremu na spotkanie z miejscową Wartą
-
09.04.2019
Stal pokonana (2000/01)
W sobotę na swoim terenie juniorzy starsi Polonii Środa podejmowali zespół Juniora Starszego Stali Pleszew. Rywal trudny bardzo silny fizycznie z którym zawsze nam się ciężko grało. W poprzedniej rundzie dwa razy schodziliśmy jako zespół pokonany.
-
08.04.2019
Porażka z Ostrovią (2003)
W niedzielę 07.04.2019 o godz. 16.00. na boisku w Ostrowie drużyna juniora młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniora B2 z zespołem Ostrovia Ostrów Wlkp. Mecz zakończył się zwycięstwem Ostrovii 5-2.
-
08.04.2019
Rozgromili Orlika (2008)
W sobotę zespół orlików starszych rozegrał drugi mecz grupy mistrzowskiej III ligi. Naszym przeciwnikiem był zespół Orlika Poznań. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, ponieważ dobrze znaliśmy się z tą drużyna z rundy jesiennej, gdzie nasze mecze należały do bardzo zaciętych i wyrównanych.
-
08.04.2019
Wysoka porażka z Wartą (2009)
W piątek 5 kwietnia drużyna rocznika 2009 rozegrała kolejny mecz ligowy w pierwszej lidze okręgowej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Warty Poznań.
-
08.04.2019
Lech Poznań pokonany (2007)
W sobotę 6 kwietnia na boiskach Centrum Treningowego odbył się kolejny mecz Młodzików Młodszych. Tym razem podopieczni trenera Haremskiego przyszło się mierzyć z liderem tabeli Lechem Poznań.

























































