11.03.2025
Minimalna przegrana w sparinguW sobotę 8 marca trzeci zespół Polonii rozegrał kolejny mecz kontrolny. Poloniści zmierzyli się na wyjeździe z Orlikiem Miłosław, który swoje spotkania ligowe gra na poziomie A – klasy. Poloniści minimalnie ulegli gospodarzom wynikiem 3-2 (2-0).
Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando zespołu z Miłosławia, który dłużej utrzymywał się przy piłce i potrafił wykorzystać błędy naszych zawodników. Poloniści w tej części meczu oddali zaledwie dwa celne strzały, natomiast Orlik dwukrotnie pokonał bramkarza Polonii i patrząc na przebieg pierwszej połowy było to zasłużone prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry naszego zespołu uległ zmianie nawet pomimo tego, że Orlik tuż po wznowieniu gry zdobył bramkę na 3-0. Nasz zespół grał otwarcie dużo przy tym ryzykując, ale stwarzając co raz więcej sytuacji pod bramką rywali. W końcówce spotkania udało się zdobyć dwie bramki kontaktowe, a przy odrobinie szczęścia mecz mógłby zakończyć się remisem, lecz piłka odbiła się od słupka bramki. Wynik końcowy 3-2 na korzyść Orlika nie krzywdzi polonistów, którzy do samego końca próbowali odwrócić losy meczu. Sparing bardzo pożyteczny przed rozpoczynającą się niebawem rundą wiosenną.
Polonia zagrała w składzie: M. Perliński, M. Trehub, K. Cielewicz, M. Sekulski, F. Hoffmann, Sz. Borowski, M. Bartkowiak, M. Ratajczak, F. Stasiak, S. Solarski, R. Czech oraz K. Kaźmierczak, A. Krotofil, D. Chernaiev
Najnowsze aktualności
-
22.01.2013
22. urodziny Roberta Reszki
Dziś, 22 stycznia swoje 22. urodziny obchodzi bramkarz Polonii Środa Wielkopolska - Robert Reszka.
-
22.01.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (1)
Jak co roku, zimą dużo dzieje się w środowisku piłkarskim. Zawodnicy zmieniają kluby, a drużyny rozgrywają mecze sparingowe i testują nowych graczy. Poniżej przedstawiamy pierwszą część raportu z przygotowań rywali naszej Polonii, w którym prezentujemy wyniki meczów kontrolnych oraz zmiany kadrowe.
-
22.01.2013
Przekaż 1% podatku na Polonię
Przypominamy iż w tym roku ponownie wszyscy podatnicy chcący przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego mogą to uczynić kierując te pieniądze na Klub Sportowy Polonia. Nasz Klub podobnie jak poprzednich latach znalazł się na liście organizacji uprawnionych do otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2012.
-
21.01.2013
Trzeci tydzień treningów Polonii
Dziś kolejny tydzień treningów rozpoczną piłkarze Polonii Środa Wielkopolska. Poloniści odbędą cztery jednostki treningowe oraz rozegrają pierwszy mecz kontrolny w tym roku.
-
21.01.2013
Krystian Pawlak powrócił z testów
Krystian Pawlak, który przez ostatni tydzień przebywał na testach w niemieckim SSV Markranstädt powrócił już do Polski.
-
20.01.2013
Młodzi piłkarze wyjechali na obóz
Dzisiaj rano na obóz zimowy w Pobierowie wyjechały trzy drużyny młodzieżowe naszej Polonii. Do autobusu, który zawiezie średzian wsiadło prawie pięćdziesięciu młodych adeptów futbolu.
-
19.01.2013
Polonia TV: Gra wewnętrzna Polonii
Zapraszamy do obejrzenia skrótu dzisiejszej gry wewnętrznej w której zespół zielonych wysoko pokonał drużynę kolorowych 6:1. Mecz rozegrany został w trudnych warunkach atmosferycznych, przy padającym śniegu i ujemnej temperaturze.
-
19.01.2013
Zieloni rozbili kolorowych
Przy prawie dziesięciu stopniach Celsjusza poniżej zera i obficie padającym śniegu piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali dziś grę wewnętrzną. Trener Czesław Owczarek podzielił drużynę na dwa zespoły, które rozegrały ze sobą spotkanie kontrolne. Lepsi w tej konfrontacji okazali się gracze zielonych, którzy pokonali drużynę kolorowych wysoko 6:1 (3:0).
























































