20.01.2020
Mieszko wyjeżdża z pucharem (2011)W niedzielę 19 stycznia także w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 3 odbył się drugi turniej Polonia Cup 2020 dla rocznika 2011. Tym razem po za dwoma zespołami Polonii Środa do rywalizacji stanęły Huragan Pobiedziska, TMS "Stella" Luboń, Uczniowski Klub Sportowy Śrem, SSNC Meblorz Swarzędz, UKS Salezjanie Poznań i MKS Mieszko Gniezno.
Po krótkim oficjalnym otwarciu turnieju zespoły przystąpiły do zaciętej rywalizacji sportowej.
Wyniki zespołów Polonii Środa:
Polonia I Środa – Mieszko Gniezno 1:4
Polonia I Środa – Salezjanie Poznań 5:1
Polonia I Środa – Meblorz Swarzędz 3:0
Polonia I Środa – Huragan Pobiedziska 0:3
Polonia I Środa – UKS Śrem 4:0
Polonia I Środa – Stella Luboń 0:2
Polonia I Środa – Polonia II Środa 1:0
Polonia II Środa – Salezjanie Poznań 5:1
Polonia II Środa – Huragan Pobiedziska 0:2
Polonia II Środa – Stella Luboń 2:1
Polonia II Środa – Mieszko Gniezno 0:4
Polonia II Środa – Meblorz Swarzędz 1:0
Polonia II Środa – UKS Śrem 5:0
Tabela końcowa:
1. Mieszko Gniezno 18 pkt.
2. Huragan Pobiedziska 16 pkt.
3. Stella Luboń 15 pkt.
4. Polonia I Środa 12 pkt.
5. Polonia II Środa 12 pkt.
6. UKS Salezjanie Poznań 6 pkt.
7. Meblorz Swarzędz 1 pkt.
8. UKS Śrem 1 pkt.
Zwycięzcą turnieju został zespół Mieszka Gniezno. Każdy zespół otrzymał puchar, a na szyi każdego zawodnika zawisł pamiątkowy medal.
Polonia I Środa wystąpiła w składzie: Ratajczak, Duszczak, Pawlaczyk, Twardowski, Kaust, Lachowicz, Grobleny, Kucharski, Jaśkowiak.
Polonia II Środa wystąpiła w składzie: Bakulin, Ciesielski, Dydymski, Jerszyński, Kaźmierczak, Kiciński, Łuczak, Nyczak, Pauter, Painer, Słomczyński, Stempin.
Najnowsze aktualności
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































