OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

23.03.2016

Mecze zespołów młodzieżowych

W najbliższy czwartek cztery zespoły młodzieżowe średzkiej Polonii miały na własnych boiskach rozpoczęć wiosenne spotkania ligowe. Z powodu wtorkowych opadów w Środzie odbędzie się tylko jeden mecz, dwa zostały przeniesione na boiska rywali, a jeden odwołany.

Na początek rozgrywek poczekać będą musieli podopieczni Waldemara Grześkowiaka, czyli drugi zespół juniorów młodszych. Poloniści mięli zagrać z Mieszkiem Gniezno, ale te plany pokrzyżowała pogoda. Nowy termin spotkania nie został jeszcze ustalony.

Zespół młodzików starszych miał podejmować na własnym boisku Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski. Niestety boiska Centrum Treningowego nie nadają się do gry. Na placu gry utworzyły się ogromne kałuże, a tak gdzie ich nie ma jest ślizgo i grząsko. Dzięki uprzejmości rywali spotkanie nie musiało zostać przełożone i odbędzie się w Grodzisku o godzinie 14:00.

Pierwsza drużyna młodzików młodszych, także dzięki dobrej woli przeciwników nie będzie odpoczywać. Podopieczni Łukasza Kaczałki zagrają w Wągrowcu z Nielbą o godzinie 15:30.

Jedyny mecz, który odbędzie się bez przeszkód to spotkanie pierwszego zespołu orlików młodszych. Młodzi adepci futbolu prowadzeni przez Leszka Maźwę podejmować będą Lecha Poznań. Początek zawodów o godzinie 11:00 na orliku przy ulicy Lipowej.

Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe spotkania to mecze I lig okręgowych, które od obecnego sezonu zastąpiły tak zwane grupy mistrzowskie.

W Środzie

Czwartek, 23.03.2015

Orlik młodszy 2006: Polonia I Środa – Lech I Poznań g. 11:00 (orlik ul. Lipowa)

Na wyjazdach

Czwartek, 23.03.2015

Młodzik starszy 2003: Dyskobolia Grodzisk - Polonia Środa g. 14:00
Młodzik młodszy 2004: Nielba Wągrowiec – Polonia I Środa g. 15:30

Najnowsze aktualności

  • 11.09.2023

    Nowy sponsor drużyny Kobiet

    Nasz klub od dawna stawia na rozwijanie piłki nożnej na najwyższym poziomie. Dzięki temu podejściu zdobyliśmy uznanie i serca wielu kibiców oraz partnerów biznesowych. Teraz, z dumą i ogromnym entuzjazmem, witamy Meblo Kompleks,  który dołącza do naszej piłkarskiej rodziny.

  • 08.09.2023

    Czerwono w Swarzędzu

    W piątek 8 września piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem naszym rywalem był zespół Unii Swarzędz.

  • 08.09.2023

    Akademia: Zapowiedź weekendu (09/10.09.2023)

    Dziś wyjazdowym meczem juniorów z rocznika 2008 rozpoczęliśmy kolejny weekend pełny ligowego grania! W sobotę niezwykle ciekawie zapowiadają się domowe starcia trampkarzy młodszych 2010 z Lechem Poznań, a także młodzików młodszych 2012 z Polonią Leszno. W niedzielę natomiast czwarty mecz w Centralnej Lidze Juniorów U-15 rozegrają trampkarze starsi 2009, którzy na wyjeździe podejmą Pogoń Szczecin. Również wyjazdowy mecz rozegrają juniorzy 2005, a ich rywalem będzie Lipno Stęszew.

  • 07.09.2023

    Porażka trampkarek z Kotwicą (Dziewczyny)

    We wtorek zespół dziewcząt rozegrał zaległy mecz II ligi okręgowej trampkarzy młodszych, w którym Polonistki zmierzyły się z Kotwicą II Kórnik. Nasze zawodniczki po dość wyrównanym meczu przegrały ostatecznie 0:3 (0:2).

  • 07.09.2023

    Polonia lepsza od Talentu (2012)

    W środowy wieczór młodzicy młodsi średzkiej Polonii (rocznik 2012) rozegrali zaległy mecz w ramach rozgrywek II ligi okręgowej. Rywalem Polonistów był zespół UKS Talent Poznań, a mecz rozegrany został na świetnie przygotowanym boisku Stadionu Olimp na osiedlu Rusa 56. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny.

  • 06.09.2023

    Żacy byli gospodarzem turniejów ligowych (2015)

    W sobotę obie grupy rocznika 2015 rozgrywały 1. kolejkę turniejów Wielkopolskiego ZPN. Zarówno grupa czerwona jak i biała były gospodarzami, a rywalizacja miała miejsce na głównej płycie Stadionu Średzkiego.

  • 06.09.2023

    Intensywnie rozpoczęli sezon ligowy (2014)

    Z workiem bramek młodzi Poloniści (rocznik 2014) wrócili w sobotę do Środy Wielkopolskiej po dwóch turniejach ligowych. Nasz zespół zagrał tego dnia w Zaniemyślu i Śremie.

  • 06.09.2023

    Aleksandra Różańska dołącza do zespołu Polonii

    Po za kadrą zawodniczą wzmacniamy także nasza kadrę administracyjną. Nowym pracownikiem Klubu Sportowego Polonia Środa Wielkopolska została Aleksandra Różańska która w naszym klubie wzmacnia dział social mediów i współpracy biznesowej. Poznajcie zatem bliżej Olę…

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.