25.03.2013
Mecz z Unią Swarzędz ponownie przełożonyZgodnie z przypuszczeniami nie dojdzie do skutku środowe spotkanie Polonii Środa Wielkopolska z Unią Swarzędz w ramach Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego.
Już po raz drugi spotkanie 1/8 finału zostało przełożone. Pierwotnie mecz miał się odbyć 13 marca, jednak ze względu na opady śniegu i niezdatność boiska do gry został odwołany. Z tego samego powodu nie odbędzie się także i tym razem.
Nowy termin meczu został wyznaczony na środę, 10 kwietnia, godzinę 17:00.
Mimo lekkiego polepszenia pogody nie wiadomo czy dojdzie do skutku sobotni wyjazdowy mecz III ligi z Pogonią Mogilno. Decyzję odnoście tego spotkania podejmie w środę Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Najnowsze aktualności
-
03.10.2009
Polonia Środa - Lechia Kostrzyn 3:0
W dniu dzisiejszym tj. 3 października , na średzkim stadionie odbył się pojedynek pomiędzy Polonia Środa ,a Lechią Kostrzyn . Po raz kolejny poloniści wykazali swoją wyższość nad lokalnym rywalem wygrywając 3:0(2:0). Bramki zdobyli : Mikołaj Lasek -dwie(25.34.) Marcin Siwek (90.).
-
02.10.2009
Kolejny maraton na Polonii
W zbliżający się weekend obiekty Polonii Środa i OSiR-u znów będą tętnić sportowym życiem. Na głównej płycie boiska w Środzie, a także w centrum treningowym Polonii zostanie rozegranych łącznie 8 spotkań !!!
-
02.10.2009
Cenne nagrody do wygrania
Uprzejmie przypominamy, że jutro w przerwie meczu z Lechią Kostrzyn odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród dla średzkich kibiców.
-
01.10.2009
Hit IX kolejki w Środzie Wielkopolskiej
Już w najbliższą sobotę o godz. 16.00 odbędzie się długo oczekiwane przez kibiców spotkanie Polonii Środa i Lechii Kostrzyn. Przez ostatnie lata mecze obydwu drużyn elektryzowały kibiców i dostarczały wielu sportowych emocji.
-
01.10.2009
Jubileusz 90- lecia Polonii
W najbliższy piątek w hotelu Almarco o godz. 18.00 odbędzie się ciąg dalszy obchodów 90- lecia naszego klubu. W spotkaniu będą uczestniczyć wszystkie sekcje obecnie zrzeszone w naszym klubie.
-
30.09.2009
Polonia II lepsza od Lubońskiego !!!
W dzisiejsze popołudnie drugi zespół Polonii prowadzony przez trenera Jacka Nowaczyka sprawił dużą niespodziankę średzkim kibicom, pokonując u siebie faworyzowaną drużynę Lubońśkiego FC 2:1 (1:1).



























































