19.01.2011
Mecz z Calisią w KaliszuPo uzgodnieniu miedzy trenerami Calisii i Polonii nastapiła zmiana miejsca i godziny rozpoczęcia sparingu pomiędzy liderem trzeciej ligi i wiceliderem IV ligi.
Zamiast rozgrywania meczu na sztucznej murawie w Jarocinie mecz odbędzie się na naturalnej murawie w Kaliszu i rozpocznie sie w sobotę o godz. 11.00 !!!!
Trenerzy ustalili ponadto, iz mecz rozgrywany będzie w trzech tercjach po 40 minut, tak aby jak najwięcej piłkarzy mogło w tym dniu sprawdzić swoje umiejetności.
Najnowsze aktualności
-
24.08.2013
Polonia TV: Unia Swarzędz - Polonia Środa
Dostępny jest już skrót dzisiejszego spotkania ligowego Polonii Środa Wielkopolska w Swarzędzu z Unią. Wysłuchać można także pomeczowej wypowiedzi trenera średzin Czesława Owczarka.
-
24.08.2013
Wyniki 5. kolejki III ligi
Dzisiaj rozegrana została 5. kolejka spotkań rozgrywek III ligi. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań.
-
24.08.2013
Pierwsza część trybuny przeniesiona
W czwartek 22 sierpnia nastąpił pierwszy etap przenoszenia trybun na stadionie w Środzie.
-
24.08.2013
W Swarzędzu bez punktów
W meczu 5. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska przegrała w Swarzędzu z Unią 0:1.
-
24.08.2013
Relacja LIVE Unia - Polonia
Już dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają piąty w tym sezonie mecz ligowy. Poloniści spotkają się na boisku w Swarzedzu z miejscową Unią.
-
24.08.2013
Pracowity tydzień orlików młodszych
W środę 21 sierpnia grupa chłopców z rocznika 2004 pojechała do Błażejewka na kolejny sprawdzian przed zbliżającym się sezonem. Tym razem nasz zespół został zaproszony przez FC Wrocław Academy UKS, który przebywa tam na obozie.
-
23.08.2013
Maciej Pelka posędziuje w Swarzędzu
Maciej Pelka z Poznania będzie arbitrem głównym sobotniego meczu ligowego Polonii Środa Wielkopolska w Swarzędzu z Unią.
-
23.08.2013
Zarząd ustalił wysokość składek
W poniedziałek 19-go sierpnia Zarząd KS Polonia Środa ustalił składki dla zawodników sekcji piłki nożnej w sezonie 2013/2014. Zgodnie z ustaleniami przekazanymi na spotkaniach Prezesa z rodzicami w czerwcu tego roku opłaty będą wyższe. Wysokość składki jest uzależniona od wieku zawodników i maleje wraz ze stażem drużyny w naszym klubie.





















































