03.03.2016
Mecz pucharowy przełożonyPlanowany na najbliższą sobotę 5 marca mecz ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu pomiędzy zespołem średzkiej Polonii, a Lubońskiego KS który miał się odbyć w Luboniu został przez WZPN przełożony.
Powodem tej decyzji jest zły stan boiska w Luboniu. Wpływ na to na pewno miały ostatnie opady śniegu i deszczu. Spotkanie zostało przełożone na środę 16 marca na godzinę 16:00 na boisku w Luboniu. W związku z tą decyzją sztab szkoleniowy średzkiego zespołu zapalnował rozegranie meczu towarzyskiego. Odbędzie się on w sobotę 5 marca o godzinie 12:00 a rywalem polonistów będzie Kotwica Kórnik. Wstępnie spotkanie odbędzie się na boisku w Zielnikach.
Najnowsze aktualności
-
02.04.2012
"Grad" bramek w meczu młodzików
W sobotę 31 marca przy bardzo kapryśnej pogodzie zespół młodzików rozpoczął rundę wiosenną rozgrywek w grupie mistrzowskiej. Do Środy przyjechał bardzo mocny zespół Nielby Wągrowiec. Poloniści pokazali się z bardzo dobrej strony i wysoko wygrali z przeciwnikami w stosunku 5:1.
























































