24.11.2020
Mecz kontrolny w Jarocinie (2006)Trampkarze starsi naszego klubu tydzień temu zakończyli rundę jesienną a w minioną sobotę rozegrali już kolejny mecz kontrolny. Poloniści sprawdzili swoja formę na tle rywala z drugiej grupy ligi wojewódzkiej jakim jest Jarota Jarocin.
Trener na to spotkanie zabrał wszystkich gotowych zawodników do gry i każdy z nich dostał na boisku więcej czasu niż zawsze. Spotkanie było wyrównane i stało na całkiem dobrym poziomie. Pierwsza połowa ze wskazaniem na nasz zespół, który przeważnie był w ataku pozycyjnym utrzymując się dłużej przy piłce. Po jednej z nieudanych prób polonistów gospodarze wyszli na prowadzenie, jednak tuż przed przerwą wyrównał Szymon Rauhut, który otrzymał dobre podanie od Stasia Dębowskiego. Dużo gry było w środkowej części boiska a wynikało to z wagi tego spotkania, gdzie wynik nie był najważniejszy a bardziej jakość gry stąd też tempo gry czasami było wolne. W drugiej części spotkania młodzi poloniści udowodnili swoją wyższość i za sprawą Jakuba Płonki wyszli na prowadzenie w meczu 2-1, którego nie oddali już do końca spotkania. Było to pierwsze spotkanie kontrolne z czterech jakie zespół zagra do końca roku kalendarzowego.
Jarota Jarocin – Polonia Środa 1-2 (1-1).
Polonia zagrała w składzie: J. Korcz, S. Debowski, O. Górski, J. Płonka, K. Manicki, K. Kruk, J. Zaganiaczyk, J. Wawroski, M. Wiatr, O. Banaszak, Sz. Rauhut, - D. Kaczmarek, O. Oboda, J. Łoda, J. Wójkiewicz, K. Mielcarek, P. Hładyszewski, K. Bartkowiak.
Najnowsze aktualności
-
24.08.2025
Udana inauguracja trzeciego zespołu
W niedzielny wieczór trzeci zespół seniorek Polonii Środa zainaugurował rozgrywki IV ligi kobiet. W pierwszym meczu polonistki podejmowały drugi zespół Juna Trans Stare Oborzyska.
-
24.08.2025
Bolesna porażka z Medykiem
W niedzielne popołudnie zespół kobiet Polonii Środa w ramach spotkania trzeciej kolejki Orlen I ligi kobiet podejmował na własnym boisku Medyka Konin.
-
23.08.2025
Polanin pokonany
W sobotnie popołudnie zespół rezerw Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem poloniści podejmowali na własnym boisku Polanina Strzałkowo.
-
22.08.2025
Punkty wyszarpane Elanie
W piątkowy wieczór 22 sierpnia piłkarze Polonii rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem poloniści na własnym boisku podejmowali Elanę Toruń – w opinii wielu jednego z głównych kandydatów do awansu.
-
22.08.2025
Centrum Amigo sponsorem meczu z Elaną Toruń
Polonia Środa Wielkopolska to klub, który od zawsze buduje swoją siłę w oparciu o lokalną społeczność. Dlatego z radością ogłaszamy, że sponsorem dzisiejszego meczu w ramach Betclic 3. Ligi z Elaną Toruń jest Centrum Amigo – firma, która od lat jest blisko mieszkańców naszego miasta.
-
22.08.2025
Akademia: Zapowiedź (23/24.08.2025)
Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 23/24 sierpnia 2025.
-
22.08.2025
Akademia: Raport ligowy (18-22.08.2025)
Komplet wyników meczów ligowych drużyn akademii w dniach 18-22 sierpnia 2025.
-
22.08.2025
CLJ WU-16: Nieudana inauguracja (Juniorki)
W debiucie w Centralnej Lidze Juniorek U-16 zespół Polonii przegrał 0:7 z Wartą Poznań. Polonistki długo dzielnie walczyły z Zielonymi i do przerwy było 0:1. W drugiej części spotkania widoczna była już przewaga zespołu gości, które stopniowo podwyższały prowadzenie. Kolejny mecz nasze dziewczyny rozegrają 30 sierpnia, a ich rywalem będzie zespół MUKS 11 Zielona Góra.



























































