03.08.2018
Marta Woźniak dołącza do PoloniiMiło nam poinformować, że drugim trenerem pierwszoligowego zespołu kobiet Polonii Środa została była reprezentantka Polski w piłce nożnej Marta Woźniak.
Marta Woźniak przez ponad 20 lat grała w piłkę nożną w Medyku Konin, gdzie przeszła wszystkie szczeble od zespołów młodzieżowych po piłkę seniorską. Nowa Pani trener jest także byłą reprezentantką Polski. Jako trener pracowała w grupach młodzieżowych Medyka Konin. Była także pierwszym trenerem UKS Górnicza Konin oraz prowadziła zespół chłopców z rocznika 2004/2005 w Oranje Konin.
Marta posiada licencję trenerską UEFA A. Witamy na pokładzie.
Najnowsze aktualności
-
29.01.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (2)
Podobnie jak w poprzednim tygodniu przygotowaliśmy dla Was raport z przygotowań ligowych rywali Polonii. Poniżej prezentujemy wyniki meczów towarzyskich oraz zmiany kadrowe.
-
29.01.2013
20. urodziny Przemysława Pietrzaka
Dziś, 29 stycznia swoje 20. urodziny obchodzi bramkarz Polonii Środa Wielkopolska - Przemysław Pietrzak.
-
28.01.2013
Pierwszy dzień obozu w obiektywie
Tradycyjnie nasz klubowy fotograf Czesław Kościelski przygotował dla Was interesującą galerię zdjęć. Na 27 fotografiach zobaczyć możecie pierwszy dzień obozu dochodzeniowego polonistów.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczęła obóz
Podopieczni trenera Czesława Owczarka rozpoczęli dziś czterodniowy obóz dochodzeniowy. Średzianie odbyli dwa treningi oraz badali krew.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczyna obóz dochodzeniowy
Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozpoczną czterodniowy obóz dochodzeniowy. Poloniści pod okiem Czesława Owczarka będą trenować dwa razy dziennie.
-
27.01.2013
2 miejsce trampkarzy w Komornikach
Zespół trampkarzy Polonii Środa Wlkp. uczestniczył 25.01.2013r w turnieju halowym w Komornikach. W turnieju grało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół w swojej grupie trafił na drużyny: Przemysława Poznań, Komorniki i Wartę Poznań.
-
27.01.2013
Polonia TV: Polonia Środa - Polonia II Środa
Zapraszamy do obejrzenia skrótu sobotniego spotkania sparingowego pomiędzy Polonią Środa, a Polonią II Środa. Mecz zakończył się wygraną piłkarzy grających w trzeciej lidze.
-
26.01.2013
Galeria: Polonia I - Polonia II
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu sparingowego pierwszego zespołu Polonii z drużyną rezerw. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Czesława Owczarka 3:0.





















































