03.08.2018
Marta Woźniak dołącza do PoloniiMiło nam poinformować, że drugim trenerem pierwszoligowego zespołu kobiet Polonii Środa została była reprezentantka Polski w piłce nożnej Marta Woźniak.
Marta Woźniak przez ponad 20 lat grała w piłkę nożną w Medyku Konin, gdzie przeszła wszystkie szczeble od zespołów młodzieżowych po piłkę seniorską. Nowa Pani trener jest także byłą reprezentantką Polski. Jako trener pracowała w grupach młodzieżowych Medyka Konin. Była także pierwszym trenerem UKS Górnicza Konin oraz prowadziła zespół chłopców z rocznika 2004/2005 w Oranje Konin.
Marta posiada licencję trenerską UEFA A. Witamy na pokładzie.
Najnowsze aktualności
-
02.02.2013
V Bal Sympatyków KS Polonia
Kolejny, już piaty Bal Sympatyków KS Polonia za nami. Tegoroczna zabawa wydaje się, ze była naprawdę bardzo udana i to z wielu powodów.
-
02.02.2013
Galeria i skrót ze sparingu z Wartą Międzychód
Dostępna jest już galeria oraz skrót dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa Wielkopolska przeciwko Warcie Międzychód. Spotkanie zakończyło się wygraną polonistów w stosunku 3:1.
-
02.02.2013
Zwycięstwo w sparingu z Wartą Międzychód
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska pewnie pokonali na boisku ze sztuczną nawierzchnią czwartoligową Wartę Międzychód 3:1 (2:0). Dwie bramki dla średzian zdobył Michał Wawszczak, a jedną Krystian Pawlak.
-
02.02.2013
Paweł Przybyłek zwycięzcą Plebiscytu
Na V Balu Sympatyków KS Polonia Środa, który odbył się wczoraj w Hotelu Almarco rozstrzygnięty został Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca KS Polonia.
-
02.02.2013
Relacja LIVE! Warta - Polonia
W dzisiejszym meczu sparingowym piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzą się na boisku w Baranowie z czwartoligową Wartą Międzychód.
-
31.01.2013
V Bal Sympatyków KS Polonia
W piątek 1-go lutego odbędzie się V Bal Sympatyków KS Polonia. Tradycyjnie już miejscem naszego Balu będzie Hotel Almarco w Środzie.
-
01.02.2013
W sobotę sparing z Wartą Międzychód
Już w najbliższą sobotę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają drugi mecz towarzyski w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trzeciej ligi. Przeciwnikiem średzian będzie czwartoligowa Warta Międzychód.





















































