06.09.2014
Mariusz Bekas trenerem Polonii ŚrodaNowym trenerem Polonii Środa został Mariusz Bekas! Można powiedzieć że jest to powrót na ławkę trenerską w naszym Klubie tego szkoleniowca.
Pierwszy raz Mariusz Bekas rozpoczął pracę w Polonii na początku kwietnia 2010 roku. Zrezygnował z pełnionej funkcji 2 października 2011 roku przenosząc się do Elany Toruń. Bilans Mariusza Bekasa po półtora rocznej pracy w Środzie był bardzo dobry. Zespół pod jego wodzą rozegrał 56 meczów ligowych i pucharowych. 36 zakończyło się zwycięstwami Polonii, 12 remisem, a 8 porażką. Średzianie w tym czasie zdobyli 156 bramek, a stracili 39.
Po przygodzie z Elaną Toruń trener Bekas prowadził jeszcze krotko ŁKS Łomża by na dłużej zadomowić się w Pelikanie Niechanowo. Z tym klubem w minionym sezonie wywalczył awans do IV ligi. W obecnym sezonie zespół trenera Mariusza Bekasa bardzo dobrze radził sobie w rozgrywkach czwarto ligowych zajmując po 5 kolejkach pozycję lidera rozgrywek z czterema wygranymi i jednym remisie na koncie.
Witamy nowego szkoleniowca w Polonii życząc mu jak najwięcej sukcesów. Poloniści pierwszy trening pod wodzą nowego szkoleniowca odbędą w poniedziałek o godzinie 17:00.
Najnowsze aktualności
-
04.11.2012
Relacja LIVE! Polonia - Unia
W dzisiejszym meczu 15. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzą się na własnym boisku z Unią Roszak Solec Kujawski.
-
03.11.2012
Zwycięstwo juniorów młodszych w Klęce
W ramach IX kolejki spotkań w dniu 3 listopada juniorzy młodsi Polonii Środa udali sie na mecz do Klęki. Podopieczni Roberta Halaburdy pewnie pokonali zespół Phytopharmu Klęka 6:1, prowadząc do przerwy 6:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Adrian Olczyk i Artur Kaczmarek po 2 oraz Krystian Olczyk i Maciej Polody po 1. Juniorzy młodsi, którzy juz wcześniej zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej są ciągle zespołem niepokonanym, bowiem na koncie naszych zawodników jest 8 zwycięstw i tylko jeden remis z I kolejki.
-
03.11.2012
Mecz z Maratończykiem w liczbach
Aż 37 strzałów oddali w dzisiejszym mecz piłkarze obu drużyn. Dwadzieścia raz uderzali poloniści, a siedemnaście goście. Polonia wykonywała także więcej rzutów rożnych i więcej razy bywała na pozycji spalonej. Ostatecznie mecz zakonczył się wygraną średzian 8:1.
-
03.11.2012
Siódma wygrana trampkarzy
Rewanżowe spotkanie z zespołem Orlika Miłosław poloniści rozegrali na boisku w Miłosławiu.
-
03.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 13. kolejki klasy A
Dzisiaj rozegrano cztery spotkania 13. kolejki poznańskiej klasy A. Trzynastka nie była szczęśliwa dla Maratończyka Brzeźno, który uległ rezerwom naszej Polonii 1:8. Szczęśliwa okazała się natomiast dla Błękitnych Owińska, który wywalczyli swój pierwszy punkt w tym sezonie remisując bezbramkowo z GKS Gułtowy. Grad bramek - trzynaście - obejrzeli kibice w Poznaniu, gdzie Przemysław pokonał Czarnych Czerniejewo w hokejowym stosunku 8:5.
-
03.11.2012
Galeria: Polonia II Środa - Maratończyk Brzeźno
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu rezerw Polonii Środa Wielkopolska z Maratończykiem Brzeźno. Poloniści w spotkaniu z trzecim zespołem klasy A spisali się wyśmienicie i rozgromili rywali 8:1.
-
03.11.2012
Pogrom w meczu na szczycie
W dzisiejszym meczu poznańskiej klasy A na boisku w Środzie spotkał się lider tabeli czyli rezerwy naszej Polonii z zajmującym trzecie miejsce Maratończykiem Brzeźno. Po 90. minutach gry zdecydowanie lepsi okazali się poloniści zwyciężając aż 8:1 (2:0).
-
03.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 15. kolejki III ligi
W sobotę rozpoczęła się 15. kolejka rozgrywek III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W pierwszym dzisiejszym meczu Luboński KS Fogo Luboń wysoko pokonał na własnym boisku Noteciankę Pakość 6:1. W spotkaniu Pogoni Mogilno z Sokołem Kleczew niespodziewanie wygrali gospodarze 2:1. Także sensacyjnie zwyciężył w Inowrocławiu Piast Kobylin 2:1.























































