06.09.2014
Mariusz Bekas trenerem Polonii ŚrodaNowym trenerem Polonii Środa został Mariusz Bekas! Można powiedzieć że jest to powrót na ławkę trenerską w naszym Klubie tego szkoleniowca.
Pierwszy raz Mariusz Bekas rozpoczął pracę w Polonii na początku kwietnia 2010 roku. Zrezygnował z pełnionej funkcji 2 października 2011 roku przenosząc się do Elany Toruń. Bilans Mariusza Bekasa po półtora rocznej pracy w Środzie był bardzo dobry. Zespół pod jego wodzą rozegrał 56 meczów ligowych i pucharowych. 36 zakończyło się zwycięstwami Polonii, 12 remisem, a 8 porażką. Średzianie w tym czasie zdobyli 156 bramek, a stracili 39.
Po przygodzie z Elaną Toruń trener Bekas prowadził jeszcze krotko ŁKS Łomża by na dłużej zadomowić się w Pelikanie Niechanowo. Z tym klubem w minionym sezonie wywalczył awans do IV ligi. W obecnym sezonie zespół trenera Mariusza Bekasa bardzo dobrze radził sobie w rozgrywkach czwarto ligowych zajmując po 5 kolejkach pozycję lidera rozgrywek z czterema wygranymi i jednym remisie na koncie.
Witamy nowego szkoleniowca w Polonii życząc mu jak najwięcej sukcesów. Poloniści pierwszy trening pod wodzą nowego szkoleniowca odbędą w poniedziałek o godzinie 17:00.
Najnowsze aktualności
-
14.03.2013
Polonia zagra z Victorią Września
W nadchodzącą niedzielę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają dodatkowy sparing przed inauguracją trzeciej ligi. Podopieczni Czesława Owczarka zmierzą się na boisku w Jarocinie z Victorią Września.
-
13.03.2013
Zdjęcia polonistów już na stronie
W ubiegłym tygodniu piłkarze Polonii wraz ze sztabem szkoleniowym odbyli sesję zdjęciową przed rozpoczęciem rundy wiosną trzeciej ligi w sezonie 2012/2013.
-
13.03.2013
Dodatkowy sparing z Victorią Września
W nadchodzącą niedzielę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska mieli dokończyć rozpoczęty 13 października mecz ligowy z Notecianką Pakość. Do tego spotkania nie dojdzie jednak z powodu złych warunków atmosferycznych. Odpoczywać poloniści w tym terminie nie będą, ponieważ sztab szkoleniowy zaplanował dla nich mecz towarzyski z Victorią Września.
-
13.03.2013
Mecz Polonia - Notecianka odwołany
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej odwołał dziś zaplanowane na niedzielę, 17 marca dokończenie meczu 13. kolejki III ligi gr. II pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Notecianką Pakość.
-
13.03.2013
Spotkanie Klubu Partnera Piłka i Biznes
Wczoraj w Hotelu Szablewski odbyło się tradycyjne spotkanie Klubu Partnera Piłka i Biznes połączone z krótką prezentacją pierwszej drużyny Polonii.
-
12.03.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (8)
Poniżej przedstawiamy kolejny już ósmy raport z przygotowań do rundy wiosennej rywali naszej Polonii. Nietypowy jak na piłkarskie realia wynik zanotował Górnik Konin, który pokonał występujący w klasie okręgowej Polonus Kazimierz Biskupi... 13:6. Wiosną nie usłyszymy już o Luboński KS Luboń. Zarząd Lubońskiego, który w tym roku obchodzi 70-lecie postanowił o zmianie nazwy klubu na Fogo Luboń. Pierwszy oficjalny mecz rozegrała już Ostrovia Ostrów, która w spotkaniu Pucharu Polski pokonała Pogoń Trębaczów 3:1.
-
12.03.2013
Wysoka wygrana juniorów młodszych
W niedzielę 10 marca zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny była ekipa Victorii Września występująca w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Młodzi Poloniści wygrali zasłużenie spotkanie aż 7:1, prowadząc do przerwy 2:1.
-
12.03.2013
26. urodziny braci Przybyłków
Dzisiaj swoje 26. urodziny obchodzą dwaj wychowankowie Polonii Środa Wielkopolska Łukasz i Paweł Przybyłek.























































