21.06.2016
Łukasz Spychała w kadrze WZPNŁukasz Spychała zawodnik Polonii Środa na co dzień występujący w zespole juniorów młodszych u trenera Waldemara Grześkowiaka został powołany do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.
Nasz zawodnik weźmie udział w zgrupowaniu przed finałami rozgrywek o puchar im. K. Górskiego w Łężeczkach i turnieju finałowym który odbędzie się w Żerkowie. Całe zgrupowanie potrwa od dnia 22 czerwca do dnia 30 czerwca bieżącego roku.
Trenerem kadry Wielkopolski w tym roczniku jest Fabian Myszkowski.
Naszemu piłkarzowi jak i jego trenerowi serdecznie gratulujemy.
Najnowsze aktualności
-
29.04.2012
Kolejne zwycięstwo młodzików
W sobotę 28 kwietnia o godz. 11.00 na własnym boisku zespół młodzików rozegrał VI kolejkę spotkań w ramach grupy mistrzowskiej D-2. Przeciwnikiem naszych młodych zawodników była drużyna Unii Swarzędz. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Polonistów 3:0 (2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Maciej Chudy - 2 oraz Kacper Gołębiewski.





















































