02.11.2011
Łukasz Przybyłek najlepszym piłkarzemŁukasz Przybyłek został wybrany zdaniem kibiców najlepszym piłkarzem Polonii Środa w meczu z Górnikiem Konin. Nasz pomocnik otrzymał w sumie 28 głosów.
Drugie miejsce zajął jego brat – Paweł, który zdobył 12 głosów. Na trzeciej pozycji uplasował się Marcin Siwek z 4 głosami, a na czwartej Tomasz Bekas z 2. Trzech fanów uznało natomiast że inny zawodnik był najlepszy.
Dziś pytamy o zwycięzcę sobotniego spotkania pomiędzy Wdą Świecie a naszą Polonią.
Glosować można jak zawsze na naszym oficjalnym profilu na Facebook’u pod adresem facebook.com/poloniasroda.
Najnowsze aktualności
-
18.04.2014
Z Cuiavią Inowrocław w sobotę
Po kolejne punkty ligowe piłkarze Polonii Środa wielkopolska wyjadą walczyć do Inowrocławia, gdzie zagrają z miejscową Cuiavią.
-
17.04.2014
Galeria: Polonia Środa - GKS Dopiewo
Zapraszamy do obejrzenia galeri zdjęć z środeowego spotkania Polonii Środa Wielkopolska zGKs-em Dopiewo. Fotografie wykonał Czesław Kościelski.
-
16.04.2014
Akcje oraz bramki z meczu Polonia - GKS
Dostępny jest już skrót dzisiejszego meczu Polonii Środa Wielkopolska z GKS-em Dopiewo. Zawody zakończyły się wygraną polonistów 2:0.
-
16.04.2014
Wyniki 24. kolejki III ligi
Poniżej prezentujemy komplet wyników 34. kolejki rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
16.04.2014
GKS Dopiewo pokonany w Środzie
W meczu 24. kolejki III ligi średzka Polonia pokonała na własnym terenie GKS Dopiewo 2:0 (1:0).
-
15.04.2014
Michał Chmielecki w Polonii
Mimo trwającej już rundy wiosennej do pierwszego zespołu Polonii Środa Wielkopolska dołączył Michał Chmielecki.





















































