30.03.2018
Luis Henriquez zadebiutuje w PoloniiJutro upragniona piłkarska wiosna zawita na Stadion Średzki! Mecz z GKS Przodkowo będzie szczególny ze względu na oficjalny debiut w barwach Polonii Luisa Henriqueza.
Panamski defensor to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii średzkiej Polonii. Kibice najbardziej znają Go z gry w barwach Lecha Poznań. Dla „Kolejorza” w latach 2007-2015 Henriquez zagrał w 139 meczach strzelając 5 bramek. Z poznańską „Lokomotywą” dwukrotnie sięgnął po tytuł Mistrza Polski (2009/2010 i 2014/2015) oraz po Puchar Polski w kampanii 2008/2009. Dodatkowo Luis ma na swoim koncie 89 występów w Reprezentacji Panamy, z którą m.in. zajmował 2. Miejsce w Pucharze Złota CONCACAF 2005 czy też 2. miejsce w Pucharze Narodów UNCAF 2007.
W meczach sparingowych Luis pokazywał się z bardzo dobrej strony. Teraz będzie miał szansę potwierdzić to w oficjalnym debiucie ligowym. Wcześniej, bo 4 marca w wygranym 9:0 meczu pucharowym z Huraganem Pobiedziska panamski defensor zdobył bramkę i dołożył do tego asystę. Kibice, którzy pojawią się na sobotnim meczu z Przodkowem będą mieli okazję zobaczyć na żywo Naszego nowego piłkarza. Jak wypadnie Jego debiut przekonamy się już jutro!
Zapraszamy na Stadion Średzki do wspólnego kibicowania. Początek meczu o godzinie 15:00.
Najnowsze aktualności
-
11.01.2023
Piłkarze Polonii Środa po badaniach
Początek roku to zawsze czas różnego rodzaju testów i badań. Od sprawdzenia szybkości i mocy piłkarze Polonii Środa rozpoczęli kolejny dzień przygotowań do rundy wiosennej, który zakończą meczem kontrolnym z Mieszkiem Gniezno.
-
11.01.2023
Terminarz CLJ U-15 (2008)
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz Centralnej Ligi Juniorów do lat 15. Zespół Polonii Środa Wielkopolska będzie rywalizował w grupie B. Poloniści zainaugurują rozgrywki w weekend 4/5 marca meczem na własnym boisku z Orlenem Gdańsk, natomiast tydzień później udadzą się do Gdańska na mecz z Lechią. Liga zakończy się w weekend 3/4 czerwca.
-
10.01.2023
Plan sparingów młodzików starszych (2010)
2 stycznia zespół młodzików starszych (rocznik 2010) wrócił do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej. Trenerzy Łukasz Żegleń i Radosław Piotrowski przedstawili plan przygotowań do rundy wiosennej, w której ich podopieczni będą jako beniaminek rywalizować z lidze wojewódzkiej.
-
10.01.2023
Plan sparingów trampkarzy młodszych (2009)
Zespół trampkarzy młodszych spotkaniem organizacyjnym połączonym z zajęciami teoretycznymi rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2022/2023. Poloniści będą rywalizować w grupie północnej ligi wojewódzkiej. Podopieczni trenerów Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa już w niedzielę rozegrają pierwszą grę kontrolną z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.
-
10.01.2023
Plan sparingów trampkarzy starszych (2008)
Przygotowująca się do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-15 drużyna trampkarzy starszych (rocznik 2008) rozegra co najmniej dziewięć gier kontrolnych podczas okresu przygotowawczego. Ponadto w dniach 5-10 lutego podopieczni trenerów Przemysława Otuszewskiego i Wojciecha Gąsiorowskiego będą przygotowywać się podczas obozu w Bydgoszczy. Rozgrywki CLJ U-15 wystartują 4 marca.
-
10.01.2023
Plan sparingów juniorów młodszych (2006)
Drużyna juniorów młodszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2006/2007) rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Trenerzy Łukasz Kaczałka i Adrian Błaszak zaplanowali co najmniej sześć gier kontrolnych, ale ich liczba jeszcze może się zwiększyć. Ponadto w drugim tygodniu ferii zawodnicy wyjadą na obóz przygotowawczy do Bydgoszczy, gdzie rozegrają trzy mecze sparingowe.
-
10.01.2023
Prałat i Gniewowski w Polonii Środa
W poniedziałek 9 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Polonii Środa. Na pierwszym treningu pojawiła się dwójka nowych zawodników którzy dołączyli do naszego zespołu zimą. Mowa tu o ofensywnym pomocniku Antonim Prałacie który przychodzi do Polonii Środa na zasadzie wypożyczenia z Chojniczanki Chojnice i Tobiaszu Gniewowskim który przychodzi z Poznańskiej 13 Poznań.
-
09.01.2023
Gra kontrolna młodzików (2010/2011)
Zespoły młodzików starszych i młodzików młodszych rozegrały wewnętrzną grę kontrolną w Święto Trzech Króli. Na boisku w Topoli padło siedem bramek. Po zawodnikach obu drużyn było widać głód gry po przerwie świątecznej.






















































