30.03.2018
Luis Henriquez zadebiutuje w PoloniiJutro upragniona piłkarska wiosna zawita na Stadion Średzki! Mecz z GKS Przodkowo będzie szczególny ze względu na oficjalny debiut w barwach Polonii Luisa Henriqueza.
Panamski defensor to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii średzkiej Polonii. Kibice najbardziej znają Go z gry w barwach Lecha Poznań. Dla „Kolejorza” w latach 2007-2015 Henriquez zagrał w 139 meczach strzelając 5 bramek. Z poznańską „Lokomotywą” dwukrotnie sięgnął po tytuł Mistrza Polski (2009/2010 i 2014/2015) oraz po Puchar Polski w kampanii 2008/2009. Dodatkowo Luis ma na swoim koncie 89 występów w Reprezentacji Panamy, z którą m.in. zajmował 2. Miejsce w Pucharze Złota CONCACAF 2005 czy też 2. miejsce w Pucharze Narodów UNCAF 2007.
W meczach sparingowych Luis pokazywał się z bardzo dobrej strony. Teraz będzie miał szansę potwierdzić to w oficjalnym debiucie ligowym. Wcześniej, bo 4 marca w wygranym 9:0 meczu pucharowym z Huraganem Pobiedziska panamski defensor zdobył bramkę i dołożył do tego asystę. Kibice, którzy pojawią się na sobotnim meczu z Przodkowem będą mieli okazję zobaczyć na żywo Naszego nowego piłkarza. Jak wypadnie Jego debiut przekonamy się już jutro!
Zapraszamy na Stadion Średzki do wspólnego kibicowania. Początek meczu o godzinie 15:00.
Najnowsze aktualności
-
11.09.2023
Nowy sponsor drużyny Kobiet
Nasz klub od dawna stawia na rozwijanie piłki nożnej na najwyższym poziomie. Dzięki temu podejściu zdobyliśmy uznanie i serca wielu kibiców oraz partnerów biznesowych. Teraz, z dumą i ogromnym entuzjazmem, witamy Meblo Kompleks, który dołącza do naszej piłkarskiej rodziny.
-
08.09.2023
Czerwono w Swarzędzu
W piątek 8 września piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem naszym rywalem był zespół Unii Swarzędz.
-
08.09.2023
Akademia: Zapowiedź weekendu (09/10.09.2023)
Dziś wyjazdowym meczem juniorów z rocznika 2008 rozpoczęliśmy kolejny weekend pełny ligowego grania! W sobotę niezwykle ciekawie zapowiadają się domowe starcia trampkarzy młodszych 2010 z Lechem Poznań, a także młodzików młodszych 2012 z Polonią Leszno. W niedzielę natomiast czwarty mecz w Centralnej Lidze Juniorów U-15 rozegrają trampkarze starsi 2009, którzy na wyjeździe podejmą Pogoń Szczecin. Również wyjazdowy mecz rozegrają juniorzy 2005, a ich rywalem będzie Lipno Stęszew.
-
07.09.2023
Porażka trampkarek z Kotwicą (Dziewczyny)
We wtorek zespół dziewcząt rozegrał zaległy mecz II ligi okręgowej trampkarzy młodszych, w którym Polonistki zmierzyły się z Kotwicą II Kórnik. Nasze zawodniczki po dość wyrównanym meczu przegrały ostatecznie 0:3 (0:2).
-
07.09.2023
Polonia lepsza od Talentu (2012)
W środowy wieczór młodzicy młodsi średzkiej Polonii (rocznik 2012) rozegrali zaległy mecz w ramach rozgrywek II ligi okręgowej. Rywalem Polonistów był zespół UKS Talent Poznań, a mecz rozegrany został na świetnie przygotowanym boisku Stadionu Olimp na osiedlu Rusa 56. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny.
-
06.09.2023
Żacy byli gospodarzem turniejów ligowych (2015)
W sobotę obie grupy rocznika 2015 rozgrywały 1. kolejkę turniejów Wielkopolskiego ZPN. Zarówno grupa czerwona jak i biała były gospodarzami, a rywalizacja miała miejsce na głównej płycie Stadionu Średzkiego.
-
06.09.2023
Intensywnie rozpoczęli sezon ligowy (2014)
Z workiem bramek młodzi Poloniści (rocznik 2014) wrócili w sobotę do Środy Wielkopolskiej po dwóch turniejach ligowych. Nasz zespół zagrał tego dnia w Zaniemyślu i Śremie.
-
06.09.2023
Aleksandra Różańska dołącza do zespołu Polonii
Po za kadrą zawodniczą wzmacniamy także nasza kadrę administracyjną. Nowym pracownikiem Klubu Sportowego Polonia Środa Wielkopolska została Aleksandra Różańska która w naszym klubie wzmacnia dział social mediów i współpracy biznesowej. Poznajcie zatem bliżej Olę…



























































