OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

30.03.2018

Luis Henriquez zadebiutuje w Polonii

Jutro upragniona piłkarska wiosna zawita na Stadion Średzki! Mecz z GKS Przodkowo będzie szczególny ze względu na oficjalny debiut w barwach Polonii Luisa Henriqueza.

Panamski defensor to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii średzkiej Polonii. Kibice najbardziej znają Go z gry w barwach Lecha Poznań. Dla „Kolejorza” w latach 2007-2015 Henriquez zagrał w 139 meczach strzelając 5 bramek. Z poznańską „Lokomotywą” dwukrotnie sięgnął po tytuł Mistrza Polski (2009/2010 i 2014/2015) oraz po Puchar Polski w kampanii 2008/2009. Dodatkowo Luis ma na swoim koncie 89 występów w Reprezentacji Panamy, z którą m.in. zajmował 2. Miejsce w Pucharze Złota CONCACAF 2005 czy też 2. miejsce w Pucharze Narodów UNCAF 2007.

W meczach sparingowych Luis pokazywał się z bardzo dobrej strony. Teraz będzie miał szansę potwierdzić to w oficjalnym debiucie ligowym. Wcześniej, bo 4 marca w wygranym 9:0 meczu pucharowym z Huraganem Pobiedziska panamski defensor zdobył bramkę i dołożył do tego asystę. Kibice, którzy pojawią się na sobotnim meczu z Przodkowem będą mieli okazję zobaczyć na żywo Naszego nowego piłkarza. Jak wypadnie Jego debiut przekonamy się już jutro!

Zapraszamy na Stadion Średzki do wspólnego kibicowania. Początek meczu o godzinie 15:00.

Najnowsze aktualności

  • 18.10.2023

    W sobotę w Stargardzie

    W sobotę 21 października na stadionie w Stargardzie kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Rywalem tym razem będzie zespół Błękitnych Stargard. Ostatnie spotkania pomiędzy oboma ekipami dostarczają kibicom sporą ilość emocji więc zapowiada się ciekawy pojedynek.

  • 18.10.2023

    Aktywna niedziela orlików (2014)

    W niedzielę zespół orlików młodszych rozegrał dwa turnieje ligowe Wielkopolskiego ZPN. Pierwszy z nich odbył się w Środzie Wielkopolskiej, gdzie naszym młodym zawodnikom przyszło zmierzyć się z Avią Kamionki i Wartą Śrem. Chłopcy pokazali co potrafią, tworzyli miłe dla oka sytuacje zwieńczone zdobytymi golami. Druga część drużyny pojechała do Kórnika. Tam mieli okazje zagrać z Kotwicą Kórnik, Wartą Śrem, Spartą Sklejka Orzechowo oraz Kłosem Zaniemyśl. Niestety kontuzja palca naszego bramkarza w pierwszym meczu wykluczyła go z gry między słupkami, a godnie zastąpił go nasz obrońca. Chłopcy stosowali wysoki pressing, świetnie przechwytywali piłkę i zdobyli efektowne bramki.

  • 18.10.2023

    Transmisja ze Stargardu

    Oczywiście ze spotkania trzynastej kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Błękitnymi Stargard przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji o godzinie 11:45.

  • 18.10.2023

    Orlicy grali w Śremie (2013)

    W sobotnie południe zespół orlików E1 Polonii Środa Wielkopolska (2013) rozegrał na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Śremie mecze w ramach turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN. Zawodnicy Polonii rywalizowali z zespołami Warty Śrem, UKS Śrem, Avii Kamionki oraz Orlika Miłosław.

  • 17.10.2023

    Pewne zwycięstwo z Avią (2013)

    W meczu I ligi okręgowej młodzików świetnie spisują się orlicy starsi Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Radosława Falgiera i Kamila Drzewieckiego odnotowali kolejne zwycięstwo ze starszymi kolegami, tym razem pokonując 6:3 Avię Kamionki. Hat tricka ustrzelił Karol Maleszka, dwie bramki dołożył Jakub Przybyłek, a raz do siatki rywali trafił Paweł Szumski. Polonia zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli.

  • 17.10.2023

    SMS APR Ślesin pokonany (2012)

    Polonia Środa 2012 odniosła kolejne bardzo ważne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Podopieczni Bartosza Tomaszewskiego i Miłosza Chojnackiego na swoim boisku wygrali z SMS AP Reissa Ślesin 2:0 (0:0) po dwóch golach Witolda Chojnackiego.

  • 17.10.2023

    Zwycięstwo z Orlikiem Miłosław (2005)

    W niedzielę 15.10.2023 o godz. 10.00. na boisku w Środzie Wlkp.  drużyna juniora starszego rozegrała  spotkanie o mistrzostwo Ligi Okręgowej Juniora A1 z zespołem Orlika Miłosław. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 8-0. Bramki dla Polonii strzelili: Michał Bańkowski - 2, Adrian Olejniczak - 2, Jakub Łoda - 1, Kuba Jankowski - 1, Dominik Wojtkowiak - 1, Maksym Trehub - 1.

  • 17.10.2023

    Trzy punkty z GKS-em

    Zespół rezerw Polonii Środa w kolejnym meczu ligowym mierzył się w Dopiewie z tamtejszym GKS-em.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.