19.03.2018
Luis Henriquez na koncercie charytatywnymW niedzielne popołudnie w Damasławku odbył się Koncert Charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Iskra Nadziei” na którym pojawił się obrońca średzkiej Polonii, Luis Henriquez.
Koncert był dedykowany podopiecznemu fundacji, 27-letniemu Mateuszowi, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym, czterokończynowym, spastyka. Od urodzenia jest niewidomy i porusza się na wózku inwalidzkim. Jest wesołym i wyjątkowym chłopakiem, którego marzeniem jest wyjście na spacer. Niestety mieszka z mamą na drugim piętrze i przez bariery architektoniczne nie może swobodnie wychodzić z domu. Fundusze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu, który pozwoli Mateuszowi na swobodniejsze poruszanie się oraz na jego rehabilitację.
Organizatorzy oprócz występów artystycznych przygotowali kiermasz oraz licytacje gadżetów przekazanych przez firmy i osoby prywatne. Luis Henriquez w imieniu Klubu Sportowego Polonia przekazał koszulkę meczową z autografami wszystkich zawodników. Nasz zawodnik spotkał się w Damasławku z bardzo ciepłym przyjęciem. Luis z uśmiechem na twarzy pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Łącznie dzięki tej inicjatywie zebrano dla Mateusza ponad 12 tysięcy złotych.
Warto dodać, że z Damasławka pochodzi obecny Reprezentant Polski, obecnie piłkarz włoskiej Sampdorii, Karol Linetty, który jeszcze nie tak dawno temu razem z Luisem występował w barwach poznańskiego Lecha.
Jeżeli chcecie pomóc podopiecznemu Stowarzyszenia poniżej podajemy numer konta, a w tytule przelewu wystarczy wpisać imię „Mateusz”:
PBS Wągrowiec oddz. Damasławek
958959 0001 4200 0143 2000 0020
Najnowsze aktualności
-
27.07.2013
Ostatni sparing na minus
W ostatnim meczu towarzyskim przed runda jesienną trzeciej ligi piłkarze średzkiej Polonii mimo przewagi na boisku przegrali z KKS-em Włókniarzem 1925 Kalisz 0:1.
-
27.07.2013
Relacja LIVE! KKS - Polonia
Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają czwarty, ostatni w czasie przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2013/2014 mecz kontrolny. Rywalem polonistów będzie KKS Włókniarz 1925 Kalisz.
-
26.07.2013
Ostatnie przetarcie przed ligą
W najbliższą sobotę, 26 lipca drużyna Polonii Środa Wielkopolska rozegra czwarty mecz kontrolny przed sezonem 2013/2014. Spotkanie przeciwko KKS Kalisz będzie dla średzian ostatnim przetarciem przed rozgrywkami ligowymi.
-
25.07.2013
Te daty musisz znać
Poniżej przedstawiamy dokładny harmonogram meczów Polonii Środa Wielkopolska na własnym boisku w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014.
-
24.07.2013
Galeria: Lech II Poznań - Polonia Środa
Tradycyjnie nasz klubowy fotograf Czesław Kościelski przygotował dla wszystkich naszych czytelników galerię zdjęć. tym razem uwadze fotografa nie umknął mecz średzian z Lechem II Poznań.
-
24.07.2013
Polonia TV: Lech II Poznań - Polonia Środa
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia skrótu środowego meczu towarzyskiego Polonii Środa Wielkopolska. Nasi zawodnicy nie sprostali we Wronkach rezerwom Lecha Poznań i przegrali 0:2
-
24.07.2013
Lech II Poznań lepszy w sparingu
W trzecim meczu kontrolnym rozegranym na stadionie Leśnym we Wronkach piłkarze Polonii Środa Wielkopolska przegrali z rezerwami Lecha Poznań 0:2. Tym samym średzinie cały czas pozostają bez zwycięstwa w grach sparingowych.
-
24.07.2013
Relacja LIVE Lech - Polonia
Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają trzeci w czasie przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2013/2014 mecz kontrolny. Rywalem polonistów będzie drugi zespół Ekstraklasowego Lecha Poznań.




























































