05.04.2013
Kto wygra mecz Polonia - Fogo?Już w niedzielę piłkarze średzkiej Polonii zainaugurują rundę wiosenną III ligi. Nasza drużyna na sztucznym boisku w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Fogo Luboń. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich kibiców do głosowania w sondzie opublikowanej na naszym oficjalnym profilu na Faceboooku.
Czy Twoim zadaniem poloniści dobrze rozpoczną wiosenę i pokonają Fogo Luboń?
Najnowsze aktualności
-
13.02.2012
III miejsce młodzików w Wagrowcu
Młodzicy Polonii Środa Wlkp. w sobotę 11 lutego udali się na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowiec. Po całodziennych potyczkach Poloniści zakończyli rywalizację na wysokim III miejscu.























































