05.04.2013
Kto wygra mecz Polonia - Fogo?Już w niedzielę piłkarze średzkiej Polonii zainaugurują rundę wiosenną III ligi. Nasza drużyna na sztucznym boisku w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Fogo Luboń. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich kibiców do głosowania w sondzie opublikowanej na naszym oficjalnym profilu na Faceboooku.
Czy Twoim zadaniem poloniści dobrze rozpoczną wiosenę i pokonają Fogo Luboń?
Najnowsze aktualności
-
07.04.2012
Wygrana młodzików z Jedynką Luboń
W Wielki Czwartek 5 kwietnia zespół młodzików rozegrał drugie w tym roku spotkanie mistrzowskie. Nasi zawodnicy udali się do Lubonie na mecz z miejscową Jedynką. Po przeciętnym spotkaniu Poloniści wygrali z gospodarzami w najmniejszym wymiarze 2:1.



























































