05.04.2013
Kto wygra mecz Polonia - Fogo?Już w niedzielę piłkarze średzkiej Polonii zainaugurują rundę wiosenną III ligi. Nasza drużyna na sztucznym boisku w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Fogo Luboń. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich kibiców do głosowania w sondzie opublikowanej na naszym oficjalnym profilu na Faceboooku.
Czy Twoim zadaniem poloniści dobrze rozpoczną wiosenę i pokonają Fogo Luboń?
Najnowsze aktualności
-
16.04.2012
Wiele emocji, kontrowersji i płaczu na meczu młodzików
W piątek 13 kwietnia zespół młodzików wyjechał na mecz ligowy do Tarnowa Podgórnego. Po wielu emocjach i kilku bardzo istotnych kontrowersyjnych decyzjach sędziego zawodów Polonia tylko zremisowała z zespołem gospodarzy 2:2.





















































