05.04.2013
Kto wygra mecz Polonia - Fogo?Już w niedzielę piłkarze średzkiej Polonii zainaugurują rundę wiosenną III ligi. Nasza drużyna na sztucznym boisku w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Fogo Luboń. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich kibiców do głosowania w sondzie opublikowanej na naszym oficjalnym profilu na Faceboooku.
Czy Twoim zadaniem poloniści dobrze rozpoczną wiosenę i pokonają Fogo Luboń?
Najnowsze aktualności
-
23.04.2012
Pewne zwycięstwo młodzików
Kolejny mecz mistrzowski zespół młodzików rozegrał w sobotę 21 kwietnia na własnym boisku. Przeciwnikiem Polonii była drużyna Błękitnych Owińska. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszych graczy 6:0. Tym samym młodzicy po tej wygranej awansowali na 2 miejsce w grupie mistrzowskiej D-2.






















































