21.02.2023
Kontrolnie z Wartą ŚremW niedzielę 19 lutego piłkarze drugiego zespołu Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem naszego zespołu był lokalny rywal – Warta Śrem.
W meczu z Wartą Śrem nasza drużyna słabo zaprezentowała się w pierwszej połowie meczu. Popełniliśmy dwa rażące błędy po których rywal strzelił nam bramki. Najpierw brak zdecydowania w naszym polu karnym, gdzie mogliśmy wybić futbolówkę i zapobiec zagrożeniu, a później strata w bocznym sektorze przy rozwijaniu naszej akcji, która zakończyła się skuteczną kontrą gospodarzy.
Im bliżej końca meczu tym nasza gra wyglądała lepiej, byliśmy pewni w obronie, fajnie budowaliśmy swoje ataki, jednak koniec końców nie potrafiliśmy celnie uderzyć piłkę do bramki Warty. Szkoda wyniku, bo w perspektywie całego spotkania nie zasłużyliśmy na porażkę. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Warty Śrem 2:0 (2:0).
Polonia II Środa wystąpiła w składzie: Rybarczyk - Szymczak, Maślanka, Michalak, Mamedov, Kaźmierczak, Gniewowski, Cyka, Wawroski, Pinczak, Rosiak.
Zagrali także: Rubach, Kaczmarek, Matoszko, Manicki, Rozin.
Najnowsze aktualności
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































