OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

27.09.2023

Konkurs wiedzy Poznaj Polskę Na Sportowo

Wystartował projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki "Poznaj Polskę na sportowo" - edycja 2023. Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych realizowane w okresie od lipca do 27 listopada 2023 roku.

Podobnie jak w zeszłym roku, konkurs wiedzy będzie podzielony na 3 etapy (szkolny, wojewódzki oraz finał ogólnopolski). Konkurs zakończy się Wielkim Finałem w Warszawie, emitowanym w telewizji na żywo.

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do klubowych eliminacji w konkursie wiedzy „Poznaj Polskę na Sportowo”. Najlepsi uczniowie dostaną się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 października. Natomiast zwycięzcy rywalizacji w regionach powalczą o triumf na szczeblu krajowym w Warszawie 15 listopada.

W Konkursie Wiedzy o piłce nożnej mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z roczników 2009-2015 (podzieleni na dwie kategorie), którzy zgłoszą chęć udziału w konkursie w klubie. W przypadku chęci startu na etapie klubowym należy dostarczyć do osoby zajmującej się konkursem w placówce KARTĘ UCZESTNIKA, którą można pobrać TUTAJ.

Chęć udziału w konkursie prosimy zgłaszać mailowo na adres: akademia@polonia-sroda.pl.

Etap klubowy zostanie przeprowadzony w środę 4 października o godz. 20:00 w klubowej salce VIP:

Więcej informacji o projekcie na stronie https://pzpn.pl/federacja/poznaj-polske-na-sportowo.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.