16.04.2018
Komplet punktów z Kamionek (2008)W sobotnie popołudnie druga drużyna rocznika 2008 udała się na drugi mecz obecnej rundy. Tym razem podopieczni Kamila Kudły udali się do Kamionek.
Poloniści wyszli zmotywowani na mecz, grali nieustępliwie z tzw. „pazurem” a do tego bardzo dobrze wyglądała gra, w której brakowało tylko i aż skuteczności. Do przerwy prowadzimy 2:0 po bramkach Pawlaczyka, który wykorzystał sytuacje sam na sam, a druga bramkę zdobył przepięknym strzałem z rzutu wolnego.
Druga połowa była trochę bardziej nerwowa ciągle brakowało skuteczności, której nie za brakło gospodarzom strzelając nam bramkę kontaktowa. Na więcej już im nie pozwoliliśmy i przywozimy do Środy Wlkp. kolejne 3 pkt.
Brawo zespół!
Polonia wystąpiła w składzie: Mielcarek, Burian- Rauhut, Mikolajczak , Nowak, Kurpik, Śliwiński, Pawlaczyk, Fert, Banaszak, Rozmiarek.
Najnowsze aktualności
-
02.09.2009
II runda Pucharu Polski
Dzisiaj rusza już druga runda kolejnej edycji Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Na tym etapie do rozgywek przystępuje nasza druga drużyna.
-
31.08.2009
Porto Cup 2009
W niedzielę 30.08.2009 r. nasi najmłodsi piłkarze- chłopcy urodzeni w latach 2000/01 udali się do Mosiny na "I Turniej Orlików i Żaków- PORTO CUP 2009".
-
01.09.2009
Zawiodła skuteczność
W niedzielę 30 sierpnia zespół juniorów starszych rozegrał kolejny ligowy mecz na wyjeździe w ramach Wielkopolskiej Ligi. Tym razem nasi zawodnicy ulegli Warcie Śrem 1:0.
-
31.08.2009
Koncepcja nowoczesnej trybuny
Czy w Środzie Wlkp. powstanie trybuna spełniająca wymogi współczesności? W budżecie gminy na 2009 r. burmistrz Wojciech Ziętkowski zabezpieczył środki finansowe na remont trybuny oddzielającej boisko do hokeja i piłki nożnej na średzkim stadionie. Na zeszłotygodniowe sesji radni mieli okazję zapoznać się z przygotowaną koncepcją.