OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

27.04.2013

Kolejne zwycięstwo trampkarzy

Mecz z Orlikiem Miłosław był jednym z najlepszych meczy jakie rozegrała drużyna trampkarzy w swojej młodej piłkarskiej karierze piłkarskiej. 

Sytuacjami strzeleckimi, które stworzyli sobie średzcy piłkarze można by obdarować przynajmniej trzy spotkania. Celnych strzałów na bramkę gospodarzy nie sposób policzyć, gdyż ich liczba spokojnie oscylowała w granicach liczb 30-40. To, że goli do bramki gospodarzy padło tylko 6, zawdzięczać mogą swojemu bramkarzowi, który w tym meczu był ich najsilniejszym punktem. Dużo strzałów naszych chłopaków minimalnie mijało światło bramki. Swoje sytuacje bramkowe miała dzisiaj prawie cała drużyna. Posiadanie piłki (orientacyjnie) 90 % nasz zespół, a 10% gospodarze. Do przerwy wynik meczu 4:0 dla Polonii Środa Wlkp, a bramki strzelali: Górzyński Michał-2, Chudy Szymon-1 i jedna bramka samobójcza. W drugiej połowie strzelili: Dawid Chąpinski i Michał Górzyński. Honorową bramkę zawodnicy z Miłosławia zdobyli w ostatnich minutach meczu a końcowy wynik spotkania 6:1 dla zespołu Polonii Środa Wlkp.

W dzisiejszym meczu wystąpili: Bartosz Wolski, Kaźmierczak Krzysztof, Kiel Stanisław, Zys Mikołaj, Grabowski Adam, Chudy Szymon, Chąpinski Dawid, Jóźwiak Maciej, Kościelniak Rafał, Górzyński Michał, Typański Marcin, Krajewski Mariusz, Kowalski Eryk, Cichoń Adam, Puzicki Szymon i Chudy Maciej . Obecny na meczu był także kontuzjowany Mikołaj Janicki.

Kolejny mecz ligowy Polonia zagra dopiero 11 maja z Kotwicą Kórnik. Wcześniej tj. 2 maja średzianie wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju na dużym boisku GOSiR Cup w Plewiskach.

Najnowsze aktualności

  • 10.05.2024

    Akademia: Zapowiedź weekendu (11/12.05.2024)

    Już jutro kolejne ligowe emocje w naszej akademii. W sobotę sześć naszych zespołów rozegra mecze ligowe, z czego aż pięć odbędzie się na naszych obiektach. Na płycie głównej zagraj Polonia 2009 z Unią Swarzędz w meczu ligi profesjonalnej, następne na boisku CTP drugi zespół roczników 2008/2009 zmierzy się z Lubońskim KS-em. W Zielnikach natomiast rozegrane zostaną trzy spotkania - dziewczyn oraz obu zespołów rocznika 2011.

    W niedzielę z samego rana turniej ligowy rozegrają żacy Polonii (rocznik 2016), a po nich na płytę główną wejdą Polonia 2005 (z Koziołkiem Poznań) oraz Polonia 2008 (z Poznańską 13). Domowe mecze rozegrają także juniorki oraz Polonia 2013.

  • 09.05.2024

    Zacząć wygrywać

    Przed piłkarzami Polonii Środa Wielkopolska kolejny mecz sezonu 2023/24. Nasz zespół zmierzy się w Gniewinie z tamtejszym  Stolemem. Dla obu zespołów będzie to spotkanie za tak zwane sześć punktów. Poloniści chcą wrócić na zwycięską ścieżkę a z kolei broniący się przed spadkiem Stolem potrzebuje każdych punktów żeby ugruntować swoją pozycję powyżej strefy spadkowej.

  • 09.05.2024

    Koniec pucharowej przygody

    W środę 8 maja piłkarze Polonii Środa Wielkopolska walczyli o ósmy w swojej historii finał Wielkopolskiego Pucharu Polski. Ostatnią przeszkodą do znalezienia się w wielkim finale była czwarto ligowa Victoria Września, a samo spotkanie odbywało się właśnie na boisku wrzesińskiego klubu.

  • 08.05.2024

    Porażka z liderem (2010)

    W poniedziałek mecz 7. kolejki I ligi okręgowej trampkarzy C2 rozegrał drugi zespół rocznika 2010. Poloniści udali się do Poznania na ulicę Harcerską, gdzie mierzyli się z liderem rozgrywek - Polonią Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Na półmetku rozgrywek nasz zespół zajmuje 5. miejsce.

  • 08.05.2024

    Domowe zwycięstwo z Avią (2011)

    W poniedziałkowe popołudnie zespół Polonii 2011 rozegrał ostatni mecz pierwszej serii gier 1. ligi okręgowej młodzików D1. Poloniści na boisku w Zielnikach pewnie wygrali 6:1 (3:1) z Avią Kamionki, choć to goście w 10. minucie spotkania objęli prowadzenie. Na półmetku rozgrywek Polonia prowadzi w ligowej tabeli z kompletem punktów!

  • 08.05.2024

    Żacy zagrali w Marathon Cup (2015)

    W miniony weekend grupa biała żaków starszych (rocznik 2015) brał udział w mocno obsadzonym turnieju Marathon Cup, który rozgrywany był w Poznaniu. W zawodach wzięły udział 32 drużyny, w tym kilka zagranicznych. Nasz zespół zajął 13. miejsce.

  • 07.05.2024

    Orlicy byli gospodarzem turnieju (2014)

    W sobotę 4 maja zespół orlików młodszych był gospodarzem turniejów ligowych Wielkopolskiego ZPN. Zawody rozegrane zostały na płycie głównej Stadionu Średzkiego. Młodzi Poloniści podzieleni zostali na dwie grupy i rywalizowali z Kotwicą Kórnik, Avią Kamionki, Wartą Śrem oraz UKS-em Śrem.

  • 07.05.2024

    Transmisja z Wrześni

    Ze spotkania 1/2 finału Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Victorią Września przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji w środę 8 maja o godzinie 16:45.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.