20.06.2014
Kolejne starty naszych biegaczyKolejne starty zanotowali biegacze średzkiej Polonii.
W sobotę 7 czerwca, w palącym słońcu, wystartował "3 Mróz Śrem Półmaraton"
Na zawodach w Śremie nasz Klub reprezentował Piotr Matuszak. Jego czas na mecie to 1 godz.48min.12sek.
3 Mróz Śrem Półmaraton ukończyło 614 osób.
Gratulujemy Piotrowi odwagi, gdyż warunki pogodowe nie zachęcała do wysiłu na dystansie 21 km
Także, 7 czerwca w drugim Biegu Nadziei, który odbył się w Środzie Wlkp., nasz klub reprezentowało 12 zawodników z sekcji biegowej. Najszybszym polonistą okazał się Zbyszek Walczak. Przybiegł na metę z czasem: 0.39.44, miejsce 23.
Kolejne miejsca zajęli :
Leszek Wierzbicki - 0.41.24 (29)
Jakub Wisniewski - 0.44.42 (57)
Damian Bogaczyk - 0.46.09 (76)
Przemek Pankowski - 0.46.13 (78)
Adam Pankowski - 0.46.53 (87)
Sławek Rosiak - 0.47.37 (100)
Wojtek Stalec - 0.47.57 (103)
Basia Jąkalska - 0.52.52 (177)
Bartek Mroczyk - 0.53.08 (191)
Kasia Mroczyk - 0.53.41 (201)
Marcin Komuński - 0.58.11 (265)
Dodajmy, iż wszyscy uczestnicy biegu zmagali się z trasą o długości 10 km.
Zawody ukończyło 373 biegaczy.
Gratulujemy naszym zawodnikom, gdyż swoim startem wsparli szlachetny cel budowy średzkiego hospicjum.
Najnowsze aktualności
-
02.11.2021
Pewna wygrana juniorów (2005)
W dniu 30.10.2021 juniorzy młodsi Polonii Środa udali się na mecz ligowy do Śremu aby podjąć rywalizację z UKS-em. W pierwszym meczu tej rundy wygrana naszego zespołu pewna 4-2 co przed rewanżem dawało nam większą pewność siebie.
-
02.11.2021
Porażka juniorów w Gostyniu (2006)
W sobotę 30 października zawodnicy z rocznika 2006 rozegrali swój kolejny mecz ligowy. Tym razem poloniści wybrali się na mecz do Gostynia, gdzie podejmowani byli przez miejscową Kanię. W pierwszym spotkaniu w Środzie bo bardzo dobrym i emocjonującym pojedynku padł remis 3-3. Niestety w rewanżu górą byli gospodarze, którzy wygrali zasłużenie 3-0.
-
02.11.2021
Remis w Radomiu
W sobotę o godzinie 6.00 rano po bardzo długiej przerwie reprezentacyjnej wyruszyłyśmy w podróż do Radomia by tam walczyć o kolejne punkty ligowe. Runda jesienna powoli dobiega końca i trudy rozgrywek są już dość mocno odczuwane przez nasze zawodniczki. Zdajemy sobie jednak sprawę w jak dobrym położeniu się znajdujemy i nie chcemy tej szansy zaprzepaścić dlatego przed każdym meczem motywacja w naszych szeregach jest ogromna. Mecz w Radomiu rozpoczął się o godzinie 12.30. Przeciwniczki dobrze nam znane i dotychczas nie miałyśmy dobrego bilansu spotkań z nimi. Chciałyśmy tę złą passę odmienić.
-
02.11.2021
Zwycięstwo z LZS Cielcza
W niedzielę 31.10.2021 o godz. 14.00 na boisku w Środzie Wlkp. drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w klasie okręgowej z zespołem LZS Cielcza. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 2-0. Bramki dla Polonii strzelili: Krystian Pawlak -1, Oliwier Matoszko - 1.
-
30.10.2021
Bez bramek w Kołobrzegu
W meczu piętnastej kolejki III ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa mierzyli się w Kołobrzegu z miejscowym zespołem Kotwicy.
-
29.10.2021
Transmisja z Kołobrzegu
Ze spotkania piętnastej kolejki III ligi grupy 2 pomiędzy Polonią Środa Wlkp., a Kotwicą Kołobrzeg przeprowadzimy bezpośrednią transmisję...Jest to możliwe dzięki sponsorowi transmisji firmie TRANS PRO

Firma zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym oraz spedycją na terenie Polski i Europy.
bartosz.ratajczak@transpro.com.pl
509-120-300Transmisja:
30.10.2021
14:50 -
28.10.2021
Wygrana juniorów w Złotowie (2006)
W sobotę 23 października juniorzy młodsi naszego klubu rozegrali kolejny mecz ligowy. Poloniści na własnym boisku podejmowali zespół Fair Play Złotów.
-
26.10.2021
Zagrają u wicelidera
W sobotę 30 października piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe w tym sezonie. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie wicelider ligowej tabeli Kotwica Kołobrzeg. Spotkanie pomiędzy oboma zespołami zawsze są bardzo emocjonujące i dostarczają kibicom wielu wrażeń.

























































