12.11.2010
Kibicuj i wygrywaj
W niedzielne południe 14 listopada 2010 zespół średzkiej Polonii rozegra ostatnie spotkanie ligowe jesiennej rudny sezonu 2010/2011. Na ten mecz tradycyjnie już Polonia przygotowała nagrody w konkursie biletowym:
1. Stylowy odtwarzacz DVD SONY ufundowany przez Dariusza Wojtczaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
2. Drewniany odbiornik RETRO ufundowany przez Michała Jóźwiaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
3. Dwa bilety na mecz Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej ufundowane przez
POLONIA TV wręczana przez Macieja Muszyńskiego
Serdecznie zapraszamy na mecz , będzie to ostatnia szansa na wygranie nagród w tym roku.
NIEDZIELA 14-11-2010 GODZINA 13.00 !
Najnowsze aktualności
-
23.01.2012
II miejsce młodzików na turnieju w Kórniku
W sobotę 21 stycznia zespół młodzików wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2000 „KOTWICA” CUP 2012. Zawody w których wzięło udział 10 zespołów odbyły się na nowej hali sportowej w Kórniku. Poloniści po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie finale, w którym ulegli 1:2 drużynie Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, zajęli II miejsce.





















































