12.11.2010
Kibicuj i wygrywaj
W niedzielne południe 14 listopada 2010 zespół średzkiej Polonii rozegra ostatnie spotkanie ligowe jesiennej rudny sezonu 2010/2011. Na ten mecz tradycyjnie już Polonia przygotowała nagrody w konkursie biletowym:
1. Stylowy odtwarzacz DVD SONY ufundowany przez Dariusza Wojtczaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
2. Drewniany odbiornik RETRO ufundowany przez Michała Jóźwiaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
3. Dwa bilety na mecz Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej ufundowane przez
POLONIA TV wręczana przez Macieja Muszyńskiego
Serdecznie zapraszamy na mecz , będzie to ostatnia szansa na wygranie nagród w tym roku.
NIEDZIELA 14-11-2010 GODZINA 13.00 !
Najnowsze aktualności
-
29.01.2012
Młodzicy wygrali turniej w Śremie
W sobotę 28 stycznia zespół młodzików wziął udział w kolejnym już turnieju piłkarskim. Tym razem nasi zawodnicy pojechali do Śremu, gdzie zagrali w turnieju „SZÓSTKA CUP” dla zawodników z rocznika 2000 i młodszych. W rywalizacji sześciu drużyn Poloniści okazali się najlepsi, wygrywając zdecydowanie turniej.






















































