12.11.2010
Kibicuj i wygrywaj
W niedzielne południe 14 listopada 2010 zespół średzkiej Polonii rozegra ostatnie spotkanie ligowe jesiennej rudny sezonu 2010/2011. Na ten mecz tradycyjnie już Polonia przygotowała nagrody w konkursie biletowym:
1. Stylowy odtwarzacz DVD SONY ufundowany przez Dariusza Wojtczaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
2. Drewniany odbiornik RETRO ufundowany przez Michała Jóźwiaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
3. Dwa bilety na mecz Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej ufundowane przez
POLONIA TV wręczana przez Macieja Muszyńskiego
Serdecznie zapraszamy na mecz , będzie to ostatnia szansa na wygranie nagród w tym roku.
NIEDZIELA 14-11-2010 GODZINA 13.00 !
Najnowsze aktualności
-
12.04.2012
Młodzik: Polonia Środa - Warta Poznań 0:2
We wtorek 10 kwietnia młodzicy Polonii rozegrali już 3 kolejkę spotkań w grupie mistrzowskiej D-2. Tym razem na boisko w Środzie zawitała Warta Poznań. Po wyrównanym meczu goście okazali się lepsi wygrywając spotkanie 2:0.























































