12.11.2010
Kibicuj i wygrywaj
W niedzielne południe 14 listopada 2010 zespół średzkiej Polonii rozegra ostatnie spotkanie ligowe jesiennej rudny sezonu 2010/2011. Na ten mecz tradycyjnie już Polonia przygotowała nagrody w konkursie biletowym:
1. Stylowy odtwarzacz DVD SONY ufundowany przez Dariusza Wojtczaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
2. Drewniany odbiornik RETRO ufundowany przez Michała Jóźwiaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
3. Dwa bilety na mecz Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej ufundowane przez
POLONIA TV wręczana przez Macieja Muszyńskiego
Serdecznie zapraszamy na mecz , będzie to ostatnia szansa na wygranie nagród w tym roku.
NIEDZIELA 14-11-2010 GODZINA 13.00 !
Najnowsze aktualności
-
16.04.2012
Wiele emocji, kontrowersji i płaczu na meczu młodzików
W piątek 13 kwietnia zespół młodzików wyjechał na mecz ligowy do Tarnowa Podgórnego. Po wielu emocjach i kilku bardzo istotnych kontrowersyjnych decyzjach sędziego zawodów Polonia tylko zremisowała z zespołem gospodarzy 2:2.





















































