12.11.2010
Kibicuj i wygrywaj
W niedzielne południe 14 listopada 2010 zespół średzkiej Polonii rozegra ostatnie spotkanie ligowe jesiennej rudny sezonu 2010/2011. Na ten mecz tradycyjnie już Polonia przygotowała nagrody w konkursie biletowym:
1. Stylowy odtwarzacz DVD SONY ufundowany przez Dariusza Wojtczaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
2. Drewniany odbiornik RETRO ufundowany przez Michała Jóźwiaka
STOWARZYSZENIE ZIEMIA ŚREDZKA
3. Dwa bilety na mecz Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej ufundowane przez
POLONIA TV wręczana przez Macieja Muszyńskiego
Serdecznie zapraszamy na mecz , będzie to ostatnia szansa na wygranie nagród w tym roku.
NIEDZIELA 14-11-2010 GODZINA 13.00 !
Najnowsze aktualności
-
13.05.2012
Pracowity tydzień młodzików
W minionym tygodniu zespół młodzików rozegrał dwa spotkania ligowe. Na pierwsze z nich udał się w środę 9 maja do Chodzieży. Po wyrównanym meczu niestety nasi zawodnicy ulegli Polonii Chodzież 4:2. Trzy dni później w sobotę 12 maja na własnym boisku młodzicy rozegrali mecz z Jedynką Luboń. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem naszych graczy w stosunku 2:1.























































