11.03.2010
Kibicuj i wygrywaj !
Wracamy do tradycji konkursu biletowego z nagrodami które losowane będą podczas spotkań pierwszego zespołu z Polonii .
Już na pierwszym meczu nasi kibice będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody , a będą nimi :
pierwsza nagroda to telefon komórkowy MOTOROLA K1o wartości 500 zł ufundowana przez Dariusza Wojtczaka – Dom Handlowy PANDA
druga nagroda to replika piłki Mistrzostw Świata w RPA + bon konsumpcyjny o wartości 30zł do wykorzystania w DONER KEBAP
trzecia nagroda szalik klubowy – nowy wzór
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców naszego klubu na inauguracyjny mecz rundy wiosennej sezonu 2009/2010.
Najnowsze aktualności
-
26.07.2012
Sparing rezerw w Miłosławiu
Już w najbliższy piątek drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska spotka się w meczu towarzyskim z spadkowiczem z Klasy Okręgowej Orlikiem Miłosław.
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































