OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

07.12.2017

Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p gra z nami!

Z niekłamaną przjemnością chcemy Was poinformować o nawiązaniu współpracy z nowym Partnerem! Kancelarię Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Założyciele i partnerzy zarządzający Kancelarii to radca prawny Marcin Machyński i adwokat/mediator sądowy Piotr Ruszkiewicz. 

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a także reprezentuje interesy Klienta indywidualnego w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego czy administracyjnego. 

 

W swojej działalności stawiamy na rzetelność, sumienność, dyspozycyjność oraz pełne zaangażowanie w każdą sprawę. Naszym celem jest nie tylko doraźne rozwiązanie problemu Klienta, ale wprowadzanie trwałych rozwiązań prawnych i przedstawienie długofalowej strategii rozwoju.

 

Kancelaria pomaga także w sprawach dotyczących spadków, ustalania stanu prawnego nieruchomości, sukcesji (zwłaszcza w obszarze następstwa prawnego jednoosobowych działalności gospodarczych), w sprawach dotyczących rozwodów i podziałów majątków małżeńskich, w sprawach odzyskiwania pieniędzy zainwestowanych w polisolokaty i inne podobne produkty finansowe (w tym kredyty frankowe). Kancelaria oferuje swoim Klientom również usługi mediacyjne, zwłaszcza w sektorze mediacji pracowniczych, rodzinnych i gospodarczych. 

Najnowsze aktualności

 • 02.02.2023

  Towarzyska porażka z Zagłębiem Lubin (2009)

  W rozegranym w Lubinie meczu towarzyskim Polonia Środa Wielkopolska przegrała 0:2 (0:1) z Zagłębiem Lubin. Mecz był pełny walki i obie drużyny miały swoje okazje, ale to gospodarze byli skuteczniejsi.

 • 01.02.2023

  Dwie gry orlików (2012)

  Drużyna orlików starszych (rocznik 2012) w piątek rozegrała mecz towarzyski z Arką Gdynia, natomiast w niedzielę rywalem Polonii był Mieszko Gniezno.

 • 01.02.2023

  Kontrolne porażki trampkarzy (2008)

  W ubiegły weekend przygotowujący się do gry w Centralnej Lidze Juniorów trampkarze starsi (rocznik 2008) rozegrali dwa mecze kontrolne. Średzki zespół przegrał 0:2 z Poznańską 13 (rocznik 2007), a także 0:1 z UKS AP Reissa Poznań.

 • 31.01.2023

  Wygrana rezerw w Krotoszynie

  Okazałym zwycięstwem 3:0 rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej zawodnicy zespołu rezerw Polonii Środa. W pierwszym zimowym sparingu poloniści wygrali z grającą w V lidze (kaliska) Astrą Krotoszyn. Wynik powinien być jeszcze wyższy, jednak Oskarowi Janosiowi zabrakło trochę precyzji pod bramką przeciwnika.

 • 30.01.2023

  Młodziczki halowymi mistrzyniami Wielkopolski!

  Zawodniczki Polonii Środa Wielkopolska zostały Halowymi Mistrzyniami Wielkopolski do lat 13! Polonistki z kompletem zwycięstw i bez straty gola zakończyły fazę grupową, a w półfinale po rzutach karnych pokonały Akademię Talentów Krotoszyn. W finale nasze piłkarki bezbramkowo zremisowały z Wartą Poznań, ale ponownie skuteczniej egzekwowały rzuty karne. Poza końcowym triumfem zawodniczka Polonii - Julia Brzęcka - została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

 • 26.01.2023

  Cenna lekcja z Górnikiem

  W środę 25 stycznia na boisku ze sztuczną nawierzchnią piłkarze Polonii Środa rozegrali dodatkowy sparing tej zimy. Rywalem naszego zespołu był pierwszoligowy Górnik Łęczna który w tym czasie przebywał w Opalenicy na obozie przygotowawczym. Spotkanie trwało aż 120 minut i zostało rozegrany systemem 4x30 minut.

 • 25.01.2023

  Dublet Polonii w Koziołek Cup! (2013)

  W miniony weekend orlicy młodsi spędzili dużo czasu grając. W piątek zawodnicy mieli okazję rywalizować i trenować ze starszymi kolegami z rocznika 2012. W niedzielę natomiast podzielona na dwie grupy drużyna zdominowała turniej Koziołek Cup w Kórniku - Poloniści zajęli dwa pierwsze miejsca.

 • 24.01.2023

  Intensywny weekend żaków (2015)

  Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był bardzo intensywny i obfity w rywalizację boiskową. Żaki rywalizowały w turniejach w Dolsku i Śremie oraz rozegrały mecz z Polonią 2014.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.