OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

07.12.2017

Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p gra z nami!

Z niekłamaną przjemnością chcemy Was poinformować o nawiązaniu współpracy z nowym Partnerem! Kancelarię Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Założyciele i partnerzy zarządzający Kancelarii to radca prawny Marcin Machyński i adwokat/mediator sądowy Piotr Ruszkiewicz. 

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a także reprezentuje interesy Klienta indywidualnego w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego czy administracyjnego. 

 

W swojej działalności stawiamy na rzetelność, sumienność, dyspozycyjność oraz pełne zaangażowanie w każdą sprawę. Naszym celem jest nie tylko doraźne rozwiązanie problemu Klienta, ale wprowadzanie trwałych rozwiązań prawnych i przedstawienie długofalowej strategii rozwoju.

 

Kancelaria pomaga także w sprawach dotyczących spadków, ustalania stanu prawnego nieruchomości, sukcesji (zwłaszcza w obszarze następstwa prawnego jednoosobowych działalności gospodarczych), w sprawach dotyczących rozwodów i podziałów majątków małżeńskich, w sprawach odzyskiwania pieniędzy zainwestowanych w polisolokaty i inne podobne produkty finansowe (w tym kredyty frankowe). Kancelaria oferuje swoim Klientom również usługi mediacyjne, zwłaszcza w sektorze mediacji pracowniczych, rodzinnych i gospodarczych. 

Najnowsze aktualności

 • 22.02.2024

  Kolejny sparing w Licheniu (2009)

  W drugim sparingu podczas zgrupowania w Licheniu Starym zespół trampkarzy starszych Polonii Środa Wielkopolska rywalizował z LKS-em Ślesin 2008/2009. Poloniści po bramkach Franciszka Błaszyka i Filipa Staszaka wygrali 2:0 (1:0).

 • 22.02.2024

  Orlicy zagrali z GKS Sompolno (2014)

  Zespół orlików młodszych (rocznik 2014) rozegrał podczas trwającego obozu w Licheniu Starym mecz kontrolny z GKS Sompolno 2013. Mecz trwał 2x40 minut. Nasza drużyna grająca tego dnia bez zmian wygrała 12:7.

 • 22.02.2024

  Polonia 2010 II: Terminarz I ligi okręgowej C2

  Przedstawiamy terminarz rozgrywek I ligi okręgowej trampkarzy C2, w której rywalizować będzie zespół Polonii Środa 2010 II prowadzony przez trenera Patryka Słomczyńskiego. Pierwsza kolejka została zaplanowana na 23/24 marca, a Polonia na wyjeździe zmierzy się wtedy z Avią Kamionki. Runda wiosenna zakończy się 22/23 czerwca.

 • 22.02.2024

  Minimalna porażka z seniorami (2008)

  W pierwszym meczu sparingowym podczas zgrupowania w Licheniu Starym zespół Polonii 2008 pierwszy raz mierzył się z zespołem seniorskim! Rywalem podopiecznych Przemysława Otuszewskiego i Marcina Duchały byli zajmujący 4. miejsce w klasie okręgowej Czarni Ostrowite. Spotkanie zakończyło się minimalną porażką naszej drużyny 0:1.

 • 22.02.2024

  Polonistki pokonały GKS Sompolno (Juniorki)

  Zespół naszych juniorek również rozegrał wczoraj grę kontrolną, a jej rywalami byli chłopacy z GKS Sompolno. Polonistki były skuteczniejsze i pokonały zespół z okręgu konińskiego 5:2!

 • 22.02.2024

  Przekonujące zwycięstwo z Górnikiem (2009)

  W środę pierwszy mecz sparingowy podczas obozu akademii w Licheniu Starym rozegrali trampkarze starsi (rocznik 2009). Zawodnicy Polonii prowadzeni przez Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego popisali się wysoką skutecznością i zaaplikowali rywalom dziewięć bramek!

 • 21.02.2024

  Festiwal strzelecki w Licheniu (2011)

  Swój pierwszy mecz podczas obozu w Licheniu Starym rozegrali wczoraj młodzicy starsi Polonii. Podopieczni Kamila Kudły wysoko pokonali grający konińskiej lidze okręgowej GKS Sompolno.

 • 20.02.2024

  Trampkarze trenują przed wiosną (2010)

  Przygotowujący się do rundy wiosennej sezonu 2023/2024 trampkarze młodsi Polonii przebywają obecnie na zgrupowaniu w Licheniu Starym, gdzie rozegrali już pierwszą grę kontrolną z Victorią Września (zwycięstwo 6:1). Jeszcze przed obozem zagrali też z Lechem Poznań (porażka 2:4).

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.