OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.02.2020

Kancelaria Brokerska WTB nowym Partnerem!

Z przyjemnością informujemy, że sekcja piłkarska KS Polonia Środa Wielkopolska podpisała umowę Partnerską z czołowym polskim brokerem ubezpieczeniowym.

Kancelaria Brokerska WTB istnieje na rynku ubezpieczeń od 25 lat. Specjalizuje się w ochronie ubezpieczeniowej podmiotów gospodarczych, w tym opracowywaniu „szytych na miarę” programów ubezpieczeniowych, które gwarantują bezpieczeństwo, skuteczną likwidację szkód, a tym samym umożliwiają harmonijny rozwój firm.

- Zbyt często firmy zadowalają się podstawową ochroną i standardowymi produktami. – podkreśla Tomasz Witkowsku prezes zarządu Kancelarii Brokerskiej WTB - To wszechstronność programu ubezpieczeniowego oraz indywidualne umowy determinują skuteczność likwidacji szkód i są gwarantem bezpiecznego rozwoju biznesów.

Kluczowe kompetencje Kancelarii Brokerskiej WTB to opracowywanie programów ubezpieczeniowych oraz likwidacja szkód w takich sektorach gospodarki, jak przemysł transportowy, spożywczy, rolny, stalowy,  papierniczy oraz drzewny. 

Kancelaria Brokerska WTB jest jedną z kancelarii założycielskich spółdzielni brokerów CONECTO BROKER. Łączna wartość zebranej składki wszystkich kancelarii członkowskich przekroczyła 200 000 000,00 zł co sytuuje spółdzielnię wśród 15 największych brokerów w Polsce.

Więcej o WTB: www.wtb.com.pl  / www.conectobroker.pl

Witamy nowego Partnera w KS Polonia Środa Wielkopolska!


Najnowsze aktualności

 • 04.02.2023

  Gry młodzików z Resovią i Arką (2011)

  Pododnie jak starsi koledzy, również młodzicy młodsi (rocznik 2011) mieli okazję sprawdzenia się na tle Resovii Rzeszów oraz Arki Gdynia. Nasi zawodnicy zebrali cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje już w niedalekiej przyszłości.

 • 03.02.2023

  Zagrali z Resovią i Arką Gdynia (2010)

  W ubiegłym tygodniu drużyna młodzików starszych (rocznik 2010) rozegrała dwa mecze z silnymi rywalami - Resovią Rzeszów oraz Arką Gdynia. Oba mecze rozegrane zostały w Licheniu Starym i były bardzo cennym doświadczeniem dla Polonistów.

 • 02.02.2023

  Zagrali dla WOŚP (2014)

  W sobotę drużyna żaków starszych (rocznik 2014) wzięła udział w turnieju Swarzędz Cup z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podopieczni trenerów Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego rywalizowali z pięcioma innymi zespołami: Meblorzem Swarzędz, Liderem Swarzędz, Pelikanem Niechanowo, Piastem Kobylnica oraz Sucharami Suchy Las.

 • 02.02.2023

  Gry kontrolne i turniej orlików (2012/2013)

  Zespoły orlików z roczników 2012 oraz 2013 mają za sobą bardzo intensywne dni. Drużyny rozgrywały gry wewnętrzne pomiędzy sobą, a ponadto orlicy starsi wzięli udział w turnieju Rehau Football Park Cup w Śremie.

 • 02.02.2023

  Towarzyska porażka z Zagłębiem Lubin (2009)

  W rozegranym w Lubinie meczu towarzyskim Polonia Środa Wielkopolska przegrała 0:2 (0:1) z Zagłębiem Lubin. Mecz był pełny walki i obie drużyny miały swoje okazje, ale to gospodarze byli skuteczniejsi.

 • 01.02.2023

  Dwie gry orlików (2012)

  Drużyna orlików starszych (rocznik 2012) w piątek rozegrała mecz towarzyski z Arką Gdynia, natomiast w niedzielę rywalem Polonii był Mieszko Gniezno.

 • 01.02.2023

  Kontrolne porażki trampkarzy (2008)

  W ubiegły weekend przygotowujący się do gry w Centralnej Lidze Juniorów trampkarze starsi (rocznik 2008) rozegrali dwa mecze kontrolne. Średzki zespół przegrał 0:2 z Poznańską 13 (rocznik 2007), a także 0:1 z UKS AP Reissa Poznań.

 • 31.01.2023

  Wygrana rezerw w Krotoszynie

  Okazałym zwycięstwem 3:0 rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej zawodnicy zespołu rezerw Polonii Środa. W pierwszym zimowym sparingu poloniści wygrali z grającą w V lidze (kaliska) Astrą Krotoszyn. Wynik powinien być jeszcze wyższy, jednak Oskarowi Janosiowi zabrakło trochę precyzji pod bramką przeciwnika.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.