17.07.2020
Kadra Polonii Środa 2020/21Poznaliśmy kadrę pierwszego zespołu Polonii Środa jaka będzie reprezentowała nasz Klub w rozgrywkach trzecioligowych grupy drugiej sezonu 2020/21. Znajduje się w niej w sumie dwudziestu ośmiu piłkarzy.
W kadrze znalazło się czterech nowych piłkarzy, którzy dołączyli do naszego zespołu w okresie letnim, a są to Damian Buczma, Krystian Pawlak, Krzysztof Biegański i Aleksander Kluczyński. Aż 14 z 28 piłkarzy to wychowankowie naszego zespołu. Siedemnastu graczy z obecnej kadry naszego zespołu to zawodnicy o statucie młodzieżowca.
Kadra Polonii Środa na rundę jesienną:
Bramkarze:
Miłosz Garstkiewicz (03), Mateusz Janczar (01), Przemysław Frąckowiak (94)
Obrońcy:
Tomasz Ceglewski (00), Piotr Skrobosiński (99), Adam Borucki (96), Oskar Kozłowski (98), Jacek Chraplak (00), Luis Henriquez (81), Kacper Gołębiewski (00), Filip Lesiński (00), Piotr Wujec (00), Jan Kiel (02)
Pomocnicy:
Kacper Nowak (01), Oskar Janoś (02), Jędrzej Kujawa (98), Damian Buczma (93), Krzysztof Biegański (88), Damian Słabikowski (00), Szymon Sobkowiak (00), Szymon Zgarda (94), Aleksander Kluczyński (03), Patryk Miśkiewicz (01), Bartosz Włodarczak (01), Krzysztof Kozłowski (00)
Napastnicy:
Krystian Pawlak (92), Michał Górzyński (98), Adrian Szynka (97)
Odeszli: Jakub Wilk, Kacper Robaczyński, Jakub Draszczyk, Krzysztof Kaźmierczak, Bartosz Cyrak, Miłosz Gościniak, Michał Madaj, Sebastian Paikert, Mikołaj Łoniewski, Łukasz Żegleń
Przyszli: Krzysztof Biegański (Mieszko Gniezno), Krystian Pawlak, Damian Buczma (obaj Unia Swarzędz), Aleksander Kluczyński (Warta Poznań)
Najnowsze aktualności
-
08.07.2014
Wielkopolska w półfinale OOM
Kadra Wielkopolski do lat 16 w składzie której występuje zawodniczka naszego klubu Julia Mikołajczak awansowała do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
-
07.07.2014
Wznowili treningi
Dziś po godzinie 17:00 przy lejącym się z nieba żarze na dolne boisko Centrum Treningowego Polonii po raz pierwszy po przewie wakacyjnej wybiegli piłkarze trzecioligowej Polonii Środa.
-
06.07.2014
Udany benefis Marcina Duchały
Podczas dzisiejszego benefisu Marcina Duchały połączonego z zakończeniem sezonu średzkiej ligi LZS odbył się turniej z udziałem naszej Polonii, Rancha Topoli, reprezentacji LZS i zespołu złożonego z przyjaciół Marcina Duchały.





















































