OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

31.01.2021

Kadra na obóz w Policach

Od poniedziałku 1 lutego zespół seniorów Polonii Środa będzie przebywać na obozie zimowym w Policach. Poloniści spędzą tam cały tydzień, a podczas treningów będą wykuwać jak najlepszą formę przed zbliżającą się rundą wiosenną sezonu 2020/21. Poloniści spać będą w Hotelu Dobosz, a treningi będą się odbywały na obiektach polickiego OSiR-u.

będą się odbywały na obiektach polickiego OSiR-u.

Trener Krzysztof Kapuściński w sumie na zgrupowanie zabierze 26 piłkarzy. Wśród nich znalazło się trzech bramkarzy, ośmiu obrońców, dwunastu pomocników i trzech napastników. Dziesięciu z tych graczy to wychowankowie Polonii Środa a szansę zaprezentowania trenerowi w większym wymiarze czasu otrzyma dwóch zawodników z rocznika 2003 – Kacper Cyka i Igor Motyl. Oczywiście w kadrze na obóz nie zabrakło trzech nowych nabytków naszego Klubu. Są obrońca Piotr Skrobosiński, pomocnik Paweł Mandrysz i napastnik Paweł Brychlik.

Kadra Polonii Środa na obóz w Policach

Bramkarze: Miłosz Garstkiewicz, Mateusz Janczar, Przemysław Frąckowiak

Obrońcy: Jacek Chraplak, Tomasz Ceglewski, Piotr Skrobosińki, Piotr Wujec, Oskar Kozłowski, Luis Henriquez, Jan Kiel, Adam Borucki

Pomocnicy: Krzysztof Biegański, Kacper Cyka, Igor Motyl, Damian Buczma, Szymon Zgarda, Jędrzej Kujawa, Kacper Nowak, Szymon Sobkowiak, Damian Słabikowski, Mateusz Stolecki, Oskar Janoś, Paweł Mandrysz

Napastnicy: Adrian Szynka, Krystian Pawlak, Przemysław Brychlik

Najnowsze aktualności

  • 17.06.2022

    Porażka na zakończenie

    W ostatnim meczu ligowym sezonu 2021/22 piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku drugi zespół Polonii Środa.

  • 17.06.2022

    Trzy punkty z Clescevią

    W środę 15 czerwca rezerwy Polonii podejmowały rywali z Kleszczewa. Był to już ostatni mecz rozgrywany w tym sezonie na własnym boisku, toteż nasi zawodnicy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. W pierwszej połowie ta sztuka im się w pełni udała , bo swoją dominację udokumentowali trzema bramkami. Najpierw w 24 minucie idealnym strzałem pod poprzeczkę popisał się H. Kaźmierczak, , a autorem kolejnych dwóch bramek był J. Drame. Obie zdobył głową po idealnych dośrodkowaniach F. Łasochy – pierwszą z nich w 27 minucie , a drugą w 30 minucie. Oczywiście okazji do zdobycia bramki było dużo więcej ale niestety nie udało ich się zamienić na bramki. Za to rywale przy dużym szczęściu w 43 minucie pokonali naszego bramkarza, co pozwoliło im zejść na przerwę w trochę lepszych humorach.

  • 15.06.2022

    Akademia: Harmonogram meczów (16-20 czerwca)

    Prezentujemy harmonogram na przedostatni już piłkarski weekend w sezonie 2021/2022. Najważniejszym wydarzeniem będzie wojewódzki baraż trampkarzy młodszych o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w czwartek o godzinie 18:00 na boisku głównym Stadionu Średzkiego. Rewanż zostanie rozegrany w sobotę.

  • 14.06.2022

    Na zakończenie sezonu z Pogonią

    W piątek 17 czerwca zakończą rozgrywki trzecioligowe piłkarze Polonii Środa. W ostatnim meczu sezonu 2021/22 poloniści podejmą na własnym boisku drugi zespół Ekstraklasowej Pogoni Szczecin, a spotkanie odbędzie się na stadionie w Środzie Wlkp. podczas tego meczu po raz ostatni w barwach Polonii Środa zagra aż ośmiu graczy więc będzie to dla kibiców doskonała okazja aby ich pożegnać.

  • 14.06.2022

    Zwycięstwo w SBG Cup! (2013)

    W dniach 10-12 czerwca zespół rocznika 2013 wziął udział w turnieju SBG Cup w Jarocinie. Poloniści najpierw wygrali wszystkie mecze w grupie eliminacyjnej, a potem bez problemów doszli do finału, eliminując Czarnych Dobrzyca oraz AP Reissa Leszno. W finale podopieczni trenerów Piotra Kleczewskiego i Dominika Rogowskiego wygrali 7:2 z Wartą Poznań! Ponadto Szymon Plewiński został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju!

  • 14.06.2022

    2. miejsce w turnieju o Złoty Strug! (2012)

    W rozgrywanym w Swarzędzu turnieju o Złoty Strug im. Józefa Bociana zespół Polonii Środa Wielkopolska zajął drugie miejsce, ulegając w finale 1:2 Lechowi Poznań! Podopieczni trenerów Radosława Falgiera i Pawła Hoffmanna wygrali wszystkie mecze w fazie grupowej, w ćwierćfinale wygrali 5:0 z Meblorzem Swarzędz, a w półfinale po rzutach karnych wyeliminowali AP Reissa Poznań. Antoni Skowroński został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a najlepszym zawodnikiem naszego zespołu wybrano Franciszka Ratajczaka!

  • 14.06.2022

    Polonia z nowym zarządem

    W poniedziałek popołudniu w Restauracji "U Moniki" odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze KS Polonia Środa Wielkopolska.

  • 14.06.2022

    Trampkarze w barażach o CLJ! (2008)

    W ostatniej kolejce I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała na własnym boisku GKS Grębanin 6:2 (3:0). Bramki dla podopiecznych Przemysława Otuszewskiego i Bartosza Bejmy strzelali Mikołaj Kowalski - dwie, Mikołaj Szymański - dwie, Wiktor Motyl oraz Paweł Sarna. Zwycięstwo zapewniło naszej drużynie zwycięstwo w rozgrywkach grupy II i awans do barażów o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W pierwszym etapie baraży rywalem Polonii będzie UKS AP Reissa Poznań.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.