31.01.2021
Kadra na obóz w PolicachOd poniedziałku 1 lutego zespół seniorów Polonii Środa będzie przebywać na obozie zimowym w Policach. Poloniści spędzą tam cały tydzień, a podczas treningów będą wykuwać jak najlepszą formę przed zbliżającą się rundą wiosenną sezonu 2020/21. Poloniści spać będą w Hotelu Dobosz, a treningi będą się odbywały na obiektach polickiego OSiR-u.
będą się odbywały na obiektach polickiego OSiR-u.
Trener Krzysztof Kapuściński w sumie na zgrupowanie zabierze 26 piłkarzy. Wśród nich znalazło się trzech bramkarzy, ośmiu obrońców, dwunastu pomocników i trzech napastników. Dziesięciu z tych graczy to wychowankowie Polonii Środa a szansę zaprezentowania trenerowi w większym wymiarze czasu otrzyma dwóch zawodników z rocznika 2003 – Kacper Cyka i Igor Motyl. Oczywiście w kadrze na obóz nie zabrakło trzech nowych nabytków naszego Klubu. Są obrońca Piotr Skrobosiński, pomocnik Paweł Mandrysz i napastnik Paweł Brychlik.
Kadra Polonii Środa na obóz w Policach
Bramkarze: Miłosz Garstkiewicz, Mateusz Janczar, Przemysław Frąckowiak
Obrońcy: Jacek Chraplak, Tomasz Ceglewski, Piotr Skrobosińki, Piotr Wujec, Oskar Kozłowski, Luis Henriquez, Jan Kiel, Adam Borucki
Pomocnicy: Krzysztof Biegański, Kacper Cyka, Igor Motyl, Damian Buczma, Szymon Zgarda, Jędrzej Kujawa, Kacper Nowak, Szymon Sobkowiak, Damian Słabikowski, Mateusz Stolecki, Oskar Janoś, Paweł Mandrysz
Napastnicy: Adrian Szynka, Krystian Pawlak, Przemysław Brychlik
Najnowsze aktualności
-
20.07.2022
Krystian Pawlak zagrał w Regions' Cup
Krystian Pawlak rozegrał 90 minut w meczu eliminacji Regions' Cup 2022 pomiędzy kadrami Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Reprezentacja naszego okręgu wygrała po rzutach karnych. W podstawowym czasie gry utrzymał się bezbramkowy remis.
-
20.07.2022
Miłosz Garstkiewicz w Kotwicy Kołobrzeg
Miłosz Garstkiewicz, któremu z końcem sezonu 2021/2022 skończył się kontrakt z Polonią, został nowym zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg. 19-letni bramkarz podpisał z beniaminkiem eWinner II ligi dwuletni kontrakt.
-
19.07.2022
Kacper Nowak i Piotr Wujec zostają w Polonii
Kacper Nowak oraz Piotr Wujec zostaną w Polonii Środa Wielkopolska na kolejny sezon! Obaj doświadczeni już na III-ligowych boiskach zawodnicy podpisali dziś kontrakty z klubem.
-
19.07.2022
Pierwszy sparing rezerw
W środę 20 lipca drugi zespół seniorski Polonii Środa Wielkopolska rozegra pierwszą grę kontrolną w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/2023. Rywalem podopiecznych Leszka Maźwy i Marka Bugajskiego będzie V-ligowy Przemysław Poznań.
-
18.07.2022
Rezerwy: Terminarz klasy okręgowej
Zespół rezerw Polonii Środa Wielkopolska poznał swój terminarz gier w grupie IV klasy okręgowej w sezonie 2022/2023. Podopieczni duetu Leszek Maźwa - Marek Bugajski rozpoczną sezon meczem wyjazdowym z Lotnikiem-1997 Poznań, a tydzień później zagrają u siebie w derbowym pojedynku z Jarotą II Jarocin/Witaszyce. Ostatnią jesienną kolejkę zaplanowano na weekend 19/20 listopada, kiedy to Poloniści zagrają u siebie z LZS-em Cielcza.
-
16.07.2022
Sparing: KKS 1925 Kalisz 3:2 Polonia Środa
W meczu sparingowym rozegranym na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki w Kaliszu zespół Polonii Środa Wielkopolska przegrał z II-ligowym KKS-em 1925 Kalisz 2:3 (1:3). W pierwszej połowie gola dla Polonii strzeli Kevin Chinedu Durueke, a tuż po przerwie wynik meczu ustalił jeden z zawodników testowanych.
-
15.07.2022
Rozmowa z trenerem Pawłem Juszczykiem
Przed piątkowym treningiem poprzedzającym grę kontrolną z KKS-em 1925 Kalisz porozmawialiśmy chwilę z jednym z dwójki trenerów pierwszego zespołu Polonii Środa Wielkopolska - Pawłem Juszczykiem. Zapytaliśmy o dotychczasowe przygotowania, nowe twarze w zespole oraz cele na nadchodzący sezon. Zapraszamy do lektury!
-
15.07.2022
Rezerwy rozpoczęły przygotowania
Zespół rezerw Polonii Środa Wielkopolska rozpoczął przygotowania do sezonu 2022/2023 w wielkopolskiej klasie okręgowej. Drużyna, którą poprowadzi duet trenerów Leszek Maźwa - Marek Bugajski będzie rywalizować w grupie czwartej.





















































