OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

24.02.2014

Juniorzy rozegrali pierwszy sparing

Pierwsze spotkanie w 2014r. na normalnym boisku nasi juniorzy rozegrali w sobotę w Szczodrzykowie  z zespołem juniorów Kotwicy Kórnik. Wynik tego meczu zakończył się rezultatem 2:1dla gospodarzy, ale przebieg całego spotkania był bardzo wyrównany.

Nasz zespół rozpoczął spotkanie w następującym zestawieniu: w bramce- Bartosz Wolski, obrona- Kaźmierczak Karol, Kaźmierczak Krzysztof, Piotr Skrobosiński, Stanisław Kiel, pomoc- Jan Filipiak, Jędrzej Kujawa, Mikołaj Janicki, Dawid Chąpiński, napastnicy- Michał Górzyński, Mikołaj Kmieciak. Po przerwie na boisku pojawili się: Maciej Jóźwiak, Rafał Kościelniak, Szymon Puzicki, Wojciech Leporowski, Marcin Typański, Marcin Szymorek. Do przerwy z boiska schodziliśmy z jednobramkową stratą. Nasi zawodnicy mimo trzech doskonałych okazji, nie zdobyli w pierwszej połowie żadnej bramki. Po zmianie stron wyrównującego gola zdobył Marcin Szymorek, który mógł zdobyć jeszcze jednego gola, jednak jego strzał bardzo pewnie wyłapał bramkarz gospodarzy. Bardzo dobrą sytuację miał także Marcin Typanski, jednak jego strzał również pewnie obronił bramkarz Kotwicy. Podsumowując to spotkanie, które miało za zadanie pełny rozruch obydwu drużyn, spełniło swoją rolę, tym bardziej że nierówności i rozmiary boiska zmuszały zawodników do pełnego zaangażowania w grze. Kolejny sparing jeżeli nie zmieni się pogoda juniorzy młodsi rozegrają za tydzień.

Najnowsze aktualności

  • 05.10.2022

    Zagrali w turnieju Stoczniowiec Cup (2014)

    W sobotę 1 października zespół żaków starszych (rocznik 2014) wziął udział w turnieju Stoczniowiec Cup w Płocku. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Wojciech Włodarczyk.

  • 05.10.2022

    Trzecie miejsce w turnieju Mazury Cup! (2013)

    W dniach 30 września - 2 października zespół orlików młodszych (rocznik 2013) wziął udział w turnieju Mazury Cup 2022 w Mrągowie. W zmaganiach wzięły udział 24 zespoły z Polski i zagranicy, a nasz zespół wywalczył bardzo dobre 3. miejsce! Ponadto wyróżnienie indywidualne otrzymał Szymon Plewiński.

  • 05.10.2022

    Maria Drzewiecka zadebiutowała w reprezentacji Polski!

    Maria Drzewiecka - zawodniczka Polonii Środa Wielkopolska wypożyczona aktualnie do Warty Poznań zadebiutowała wczoraj w reprezentacji Polski kobiet do lat 15! Nasza zawodniczka weszła na boisko w 40. minucie wygranego 8:0 meczu turnieju UEFA Development Cup z Litwą.

  • 05.10.2022

    Turnieje ligowe orlików (2012/2013)

    Intensywny weekend mają za sobą nasze drużyny w kategorii orlik. Nasze zespoły wzięły udział w turniejach ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, ponadto drużyny rocznika 2012 i 2013 rozegrały we wtorek grę kontrolną między sobą.

  • 05.10.2022

    Wysokie zwycięstwo młodziczek z Medykiem (2010)

    Tylko jeden mecz rozegrały w niedzielę nasze młodziczki, ponieważ z czterech zespołów tylko Medyk Konin stawił się na turnieju ligowym w Środzie Wielkopolskiej. Na zawody nie dojechały zawodniczy Amber Kalisz, Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski i SMS AP Reissa Ślesin. Nasze zawodniczy spisały się jednak doskonale i wygrały z Medykiem Konin aż 7:1 (3:1).

  • 04.10.2022

    Porażka juniorek z AZS UAM Poznań (2008)

    W spotkaniu trzeciej kolejki ligi juniorek Polonia Środa Wielkopolska przegrała na swoim boisku 1:10 z drużyną AZS UAM Poznań. Długo Polonistki stawiały duży opór rywalkom i do przerwy przegrywały tylko 0:2. Po przerwie jednak rywalki w pełni zdominowały mecz i wykazały się wysoką skutecznością. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobyła z rzutu karnego Zuzanna Lepczyk.

  • 04.10.2022

    Porażki z Górnikiem i Kotwicą (2011)

    W meczu I ligi wojewódzkiej młodzików młodszych Polonia Środa Wielkopolska po ambitnej walce przegrała 1:6 (1:3) z Górnikiem Konin, a gola dla naszego zespołu strzelił Antoni Kaus. Druga drużyna po ciekawym meczu przegrała 1:4 (0:2) z Kotwicą Kórnik.

  • 04.10.2022

    Zwycięstwa młodzików starszych (2010)

    W meczu I ligi okręgowej młodzików starszych Polonia Środa Wielkopolska wygrała 2:0 (0:0) z zespołem Mieszko II Gniezno. Gole na wagę trzech punktów w końcówce spotkania strzelili Marcel Kaleta i Borys Kasprzak. Wiele emocji dostarczył także mecz III ligi okręgowej, w którym Poloniści wygrali 2:1 (1:0) z drugim zespołem Kotwicy Kórnik.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.