24.02.2014
Juniorzy rozegrali pierwszy sparingPierwsze spotkanie w 2014r. na normalnym boisku nasi juniorzy rozegrali w sobotę w Szczodrzykowie z zespołem juniorów Kotwicy Kórnik. Wynik tego meczu zakończył się rezultatem 2:1dla gospodarzy, ale przebieg całego spotkania był bardzo wyrównany.
Nasz zespół rozpoczął spotkanie w następującym zestawieniu: w bramce- Bartosz Wolski, obrona- Kaźmierczak Karol, Kaźmierczak Krzysztof, Piotr Skrobosiński, Stanisław Kiel, pomoc- Jan Filipiak, Jędrzej Kujawa, Mikołaj Janicki, Dawid Chąpiński, napastnicy- Michał Górzyński, Mikołaj Kmieciak. Po przerwie na boisku pojawili się: Maciej Jóźwiak, Rafał Kościelniak, Szymon Puzicki, Wojciech Leporowski, Marcin Typański, Marcin Szymorek. Do przerwy z boiska schodziliśmy z jednobramkową stratą. Nasi zawodnicy mimo trzech doskonałych okazji, nie zdobyli w pierwszej połowie żadnej bramki. Po zmianie stron wyrównującego gola zdobył Marcin Szymorek, który mógł zdobyć jeszcze jednego gola, jednak jego strzał bardzo pewnie wyłapał bramkarz gospodarzy. Bardzo dobrą sytuację miał także Marcin Typanski, jednak jego strzał również pewnie obronił bramkarz Kotwicy. Podsumowując to spotkanie, które miało za zadanie pełny rozruch obydwu drużyn, spełniło swoją rolę, tym bardziej że nierówności i rozmiary boiska zmuszały zawodników do pełnego zaangażowania w grze. Kolejny sparing jeżeli nie zmieni się pogoda juniorzy młodsi rozegrają za tydzień.
Najnowsze aktualności
-
10.10.2022
Akademia: Wyniki meczów (8-9 października)
W miniony weekend Poloniści rozegrali kilka bardzo wymagających pojedynków. Juniorzy młodsi doznali pierwszej w sezonie porażki, po bardzo emocjonującym meczu ulegając Górnikowi Konin 5:6. Również ciężką potyczkę mieli trampkarze starsi, którzy zremisowali 2:2 na wyjeździe z Polonią 1912 Leszno. Bez większych problemów w I lidze okręgowej poradzili sobie trampkarze młodsi. Na Nowym Stadionie wygrali aż 9:2 z Błękitnymi Owińska. Młodzicy starsi bez straty gola wygrali z GSP Sątopy i LPFA Krzykosy, a młodzicy młodsi ponieśli dwie porażki.
-
10.10.2022
Towarzyski remis z Medykiem
W weekend nie było kolejnej kolejki ligowej w I lidze kobiet ale nie był to weekend, który w całości miał być przeznaczony na odpoczynek. Piłkarki Polonii Środa w sobotę z samego rana ruszyły w drogę do Konina, by rozegrać grę kontrolną z zespołem miejscowego KKPK Medyka POLOmarket Konin.
-
10.10.2022
Mecz pięknych bramek
W kolejnym meczu w piątej lidze zespół rezerw Polonii Środa podejmował na własnym boisku Polonusa Kazimierz Biskupi. Poloniści po ostatnich dobrych ligowych występach ostrzyli sobie zęby na kolejne punkty które będą mogli dopisać do swojego dorobku.
-
08.10.2022
Trzy punkty z Bydgoszczy
W kolejnym meczu ligowym piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Bydgoszczy z tamtejszym Zawiszą. Do tej pory nasz zespół miał niekorzystny bilans spotkań z tym rywalem a więc była doskonała okazja ten bilans poprawić.
-
07.10.2022
Transmisja z Bydgoszczy
Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz.
-
05.10.2022
Miłosz Garstkiewicz zadebiutował w II lidze!
Miłosz Garstkiewicz, który latem przeszedł z Polonii Środa Wielkopolska do II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg, zadebiutował wczoraj na szczeblu centralnym! 19-letni bramkarz rozegrał 90 minut w wygranym 3:0 meczu z Garbarnią Kraków.
-
05.10.2022
Budmark wraca do grona partnerów Polonii
Każdy powrót niesamowicie nas cieszy, dlatego z olbrzymią satysfakcją informujemy, że Budmark wraca do grona partnerów KS Polonia Środa Wielkopolska.
-
05.10.2022
Zagrali z Akademią Orlika Miłosław (2015)
W niedzielę zespół żaków młodszych w roczniku 2015 rozgrał mecze kontrolne z drużyną Orlika Miłosław.

























































