OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

11.08.2015

Juniorzy młodsi w półfinale

Jak już wcześniej pisaliśmy nasi juniorzy przebywają w Słubicach na Finale Centralnym Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka’’.

Po rozgrywkach grupowych ,które zakończyły się w poniedziałek 10 sierpnia i po  których zajęli pierwsze miejsce, przyszła pora na ćwierćfinał. Spotkali się w nim z zespołem LKS Błonie Barwice. Mecz ten miał dwóch bohaterów. Najpierw Wojtek Łuczak w 10 minucie meczu dał prowadzenie Polonistom umieszczając piłkę w bramce rywali po strzale głową. Natomiast  w  27 minucie nasz bramkarz – Łukasz Spychała   ratuje swoich kolegów przed utratą bramki znakomicie broniąc rzut karny wykonywany przez jednego z rywali.

W drugiej części meczu- w 38 minucie  ponownie błysnął Wojtek Łuczak, który przepięknym strzałem z ponad 20 metrów podwyższył prowadzenie i praktycznie  odebrał ochotę do walki przeciwnikom. Już do końca tego spotkania nasi piłkarze kontrolowali w pełni grę . Ani razu nie pozwolili zagrozić swojej bramce, a sami przy lepszej koncentracji mogli podwyższyć  wynik .

Ostatecznie Poloniści wygrali pewnie to ważne spotkanie 2 : 0 , będąc przez cały czas drużyną zdecydowanie lepszą  i teraz  czeka ich w środę  półfinałowa potyczka z Polonią Raczki. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:30 i już teraz prosimy wszystkich kibiców o trzymanie kciuków za naszych piłkarzy.

Oto skład naszej drużyny grającej w tym turnieju: Łukasz  Spychała, Kacper  Gołębiewski,  Filip  Lesiński, Kacper  Furmanek, Wojtek  Łuczak, Robert  Szymczak,  Łukasz  Buczma, Damian  Słabikowski, Michał  Grześkiewicz,  Mateusz  Stolecki,  Filip  Górski, Patryk  Ratajczak, Waldek  Dominiczak, Kacper  Szymczak.

Najnowsze aktualności

  • 01.03.2023

    Wyrównany mecz z Sucharami 2011 (2012)

    W sobotę drużyna orlików starszych (rocznik 2012) rozegrała na wyjeździe mecz kontrolny ze starszymi kolegami z Sucharów Suchy Las. Gospodarze okazali się minimalnie lepsi, wygrywając 6:5. Bramki dla Polonii strzelali: Piotr Nowaczyk, Oskar Limański, Patryk Majchrzak, Marcin Buczak oraz Witold Chojnacki.

  • 28.02.2023

    Piłkarski weekend orlików (2012)

    Zawodnicy z grupy II orlików starszych (rocznik 2012) mają za sobą bardzo intensywny piłkarski weekend. W piątek rozegrali grę kontrolną z zespołem młodziczek Polonii, w sobotę zagrali z Wartą Śrem 2013, a w niedzielę wzięli udział w turnieju Piast Cup w Kostrzynie.

  • 27.02.2023

    Młodziczki zagrały z LPFA Chocicza (2010)

    W sobotę zespół młodziczek rozegrał grę kontrolną z LPFA Nowe Miasto/Chocicza. Po remisowej pierwszej połowie Polonistki znacznie lepiej zagrały w drugiej części i ostatecznie wygrały 3:1. Bramki strzelały Julia Wawroska, Julia Pajek oraz Weronika Jacków.

  • 27.02.2023

    Sparingowa porażka z Unią Swarzędz (2011)

    W sobotę zespół młodzików młodszych (rocznik 2011) rozegrał w Topoli mecz sparingowy z Unią Swarzędz. Nasza drużyna niestety przegrała to spotkanie 2:8, a bramki dla Polonii strzelali Kacper Pauter oraz Jan Marciniak.

  • 27.02.2023

    Wewnętrzna gra kontrolna młodzików (2010)

    W piątek oba nasze zespoły młodzików starszych (rocznik 2010) zmierzyły się w wewnętrznej grze kontrolnej na boisku piłkarskim w Topoli. Ostatecznie pierwsza grupa wygrała spotkanie 2:0, a mecz dostarczył trenerom wiele ciekawych wniosków.

  • 27.02.2023

    Zrewanżować się za jesień

    W sobotę 4 marca piłkarze Polonii Środa zainaugurują zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2022/23 w III lidze grupa 2. Na dzień dobry polonistów czeka ciężki pojedynek z zespołem który wyjątkowo naszemu zespołowi nie leży – Świtem Szczecin. Dla naszego zespołu będzie to doskonała okazja do rewanżu za jesienną porażkę 0:6.

  • 27.02.2023

    Zwycięstwo z Gromem Plewiska (2009)

    W sobotę trampkarze młodsi rozegrali mecz sparingowy z Gromem Plewiska. Poloniści przystąpili do tej gry kontrolnej bez kilku zawodników, tym samym dużo gry dostali zawodnicy częściej występujący w drugiej drużynie. Spotkanie było okazją do przetestowania kilku nowych rozwiązań. Polonia wygrała 11:3, a bramki strzelali Stanisław Jaskólski - dwie, Eryk Popis - dwie, Dmytro Cherniaiev - dwie, Marcel Kuźniewski - dwie, Jakub Sawuć oraz Miłosz Gauza, a raz do własnej bramki trafił zawodnik Gromu.

    Za tydzień sparingpartnerami Polonistów będą AP Reissa Jarocin oraz GKS Żerków.

  • 27.02.2023

    Trzy bramki z KKS-em 1925 Kalisz (2008)

    W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów zespół trampkarzy starszych pokonał 3:0 (3:0) na wyjeździe KKS 1925 Kalisz. Wszystkie gole dla Polonii strzelił Mikołaj Kowalski.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.