OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

11.08.2015

Juniorzy młodsi w półfinale

Jak już wcześniej pisaliśmy nasi juniorzy przebywają w Słubicach na Finale Centralnym Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka’’.

Po rozgrywkach grupowych ,które zakończyły się w poniedziałek 10 sierpnia i po  których zajęli pierwsze miejsce, przyszła pora na ćwierćfinał. Spotkali się w nim z zespołem LKS Błonie Barwice. Mecz ten miał dwóch bohaterów. Najpierw Wojtek Łuczak w 10 minucie meczu dał prowadzenie Polonistom umieszczając piłkę w bramce rywali po strzale głową. Natomiast  w  27 minucie nasz bramkarz – Łukasz Spychała   ratuje swoich kolegów przed utratą bramki znakomicie broniąc rzut karny wykonywany przez jednego z rywali.

W drugiej części meczu- w 38 minucie  ponownie błysnął Wojtek Łuczak, który przepięknym strzałem z ponad 20 metrów podwyższył prowadzenie i praktycznie  odebrał ochotę do walki przeciwnikom. Już do końca tego spotkania nasi piłkarze kontrolowali w pełni grę . Ani razu nie pozwolili zagrozić swojej bramce, a sami przy lepszej koncentracji mogli podwyższyć  wynik .

Ostatecznie Poloniści wygrali pewnie to ważne spotkanie 2 : 0 , będąc przez cały czas drużyną zdecydowanie lepszą  i teraz  czeka ich w środę  półfinałowa potyczka z Polonią Raczki. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:30 i już teraz prosimy wszystkich kibiców o trzymanie kciuków za naszych piłkarzy.

Oto skład naszej drużyny grającej w tym turnieju: Łukasz  Spychała, Kacper  Gołębiewski,  Filip  Lesiński, Kacper  Furmanek, Wojtek  Łuczak, Robert  Szymczak,  Łukasz  Buczma, Damian  Słabikowski, Michał  Grześkiewicz,  Mateusz  Stolecki,  Filip  Górski, Patryk  Ratajczak, Waldek  Dominiczak, Kacper  Szymczak.

Najnowsze aktualności

  • 19.04.2023

    Transmisja z Koła

    Ze spotkania pierwszej rundy Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Olimpią Koło przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji w środę 19 kwietnia o godzinie 17:15.

  • 18.04.2023

    2. miejsce w Okna Tradycja Cup (2013)

    W weekend drużyna orlików młodszych (rocznik 2013) wzięła udział w turnieju piłkarskim Okna Tradycja Cup w Nowym Sączu. Nasz zespół do ostatniego meczu walczył o triumf w turnieju, ale ostatecznie musiał zadowolić się zajęciem drugiego miejsca w silnie obsadzonych zawodach. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Karol Maleszka, który znalazł się w TOP3 najlepszych zawodników turnieju!

  • 18.04.2023

    Towarzysko ze skrzatami PS Gniezno (2016)

    W sobotnie południe na średzkim orliku spotkały się zespoły skrzatów z akademii Polonii Środa Wielkopolska oraz Piłkarskiej Szkółki Gniezno. Gospodarze bardzo licznie przywitali gości z Gniezna. Pomimo niesprzyjającej aury gra rodzice zobaczyli świetne widowisko.

  • 18.04.2023

    Zagrali towarzysko z GAS Krobia (2015)

    W sobotę 15 kwietnia żaki z rocznika 2015 podejmowały na własnym terenie drużynę GAS Krobia. Mecze odbywały się na dwóch boiskach jednocześnie.

  • 18.04.2023

    Ligowy turniej w Śremie (2013)

    W niedzielny poranek zespół orlików E2 Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2013 - grupa żółta) rozegrał mecze w ramach turnieju Wielkopolskiego ZPN. Gospodarzem rozgrywek był zespół Warty Śrem. Na boiska wybiegły zespoły: Polonii rocznika 2013 oraz Polonii rocznika 2014, Warty Śrem, Orlika Miłosław, a także Sparty Sklejki Orzechowo.

  • 18.04.2023

    Zatrzymać Bałtyk

    Tym razem w niedzielę kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa a ich rywalem będzie znajdujący się w strefie spadkowej Bałtyk Gdynia. Będzie to doskonała okazja dla średzkiego zespołu żeby zainkasować komplet punktów ale trzeba pamiętać że w ostatnich czterech meczach ligowych Bałtyk zanotował trzy wgrane i poniósł tylko jedną porażkę.

  • 18.04.2023

    Turniej ligowy w Kamionkach (2012)

    W sobotę drużyna orlików (rocznik 2012) wzięła udział w turnieju ligowym Wielkopolskiego ZPN w Kamionkach. Młodzi Poloniści rywalizowali z rówieśnikami lokalnych klubów - Avii Kamionki, Kłosa Zaniemyśl, Kotwicy Kórnik oraz Warty Śrem.

  • 17.04.2023

    Premierowe zwycięstwo młodziczek (2010)

    W sobotę swój drugi mecz w lidze młodzików młodszych rozegrały młodziczki Polonii. Zawodniczki pokonały na boisku w Topoli kolegów z Orlika Miłosław 4:3 (3:2). Goście trzykrotnie wyrównywali, ale w ostatnich minutach Polonistki zadały decydujący cios. Gole dla średzkiej drużyny zdobyły Julia Wawroska - dwa, Wiktoria Piotrowska oraz Lena Błaszak.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.