11.08.2015
Juniorzy młodsi w półfinaleJak już wcześniej pisaliśmy nasi juniorzy przebywają w Słubicach na Finale Centralnym Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka’’.
Po rozgrywkach grupowych ,które zakończyły się w poniedziałek 10 sierpnia i po których zajęli pierwsze miejsce, przyszła pora na ćwierćfinał. Spotkali się w nim z zespołem LKS Błonie Barwice. Mecz ten miał dwóch bohaterów. Najpierw Wojtek Łuczak w 10 minucie meczu dał prowadzenie Polonistom umieszczając piłkę w bramce rywali po strzale głową. Natomiast w 27 minucie nasz bramkarz – Łukasz Spychała ratuje swoich kolegów przed utratą bramki znakomicie broniąc rzut karny wykonywany przez jednego z rywali.
W drugiej części meczu- w 38 minucie ponownie błysnął Wojtek Łuczak, który przepięknym strzałem z ponad 20 metrów podwyższył prowadzenie i praktycznie odebrał ochotę do walki przeciwnikom. Już do końca tego spotkania nasi piłkarze kontrolowali w pełni grę . Ani razu nie pozwolili zagrozić swojej bramce, a sami przy lepszej koncentracji mogli podwyższyć wynik .
Ostatecznie Poloniści wygrali pewnie to ważne spotkanie 2 : 0 , będąc przez cały czas drużyną zdecydowanie lepszą i teraz czeka ich w środę półfinałowa potyczka z Polonią Raczki. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:30 i już teraz prosimy wszystkich kibiców o trzymanie kciuków za naszych piłkarzy.
Oto skład naszej drużyny grającej w tym turnieju: Łukasz Spychała, Kacper Gołębiewski, Filip Lesiński, Kacper Furmanek, Wojtek Łuczak, Robert Szymczak, Łukasz Buczma, Damian Słabikowski, Michał Grześkiewicz, Mateusz Stolecki, Filip Górski, Patryk Ratajczak, Waldek Dominiczak, Kacper Szymczak.
Najnowsze aktualności
-
18.04.2024
Młodzicy gromią w Luboniu (2011)
Kolejny świetny mecz rozegrała Polonia 2011. Zespół prowadzony przez Kamila Kudłę i Kornela Ladrowskiego kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Wczoraj młodzicy aż 8:0 wygrali z SF Luboń, a hat tricka w tym spotkaniu ustrzelił Giovani Henriquez-Gajda.
-
17.04.2024
Skrzaty rozpoczęły rundę w Brzeźnie (2017)
W niedzielę ligowe granie rozpoczęły skrzaty Polonii (rocznik 2017 i młodsi). Nasi najmłodsi piłkarze rywalizowali na boisku w Brzeźnie w ramach pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.
-
17.04.2024
Turniej żaków młodszych w Swarzędzu (2016)
W sobotę na obiektach Unii w Swarzędzu zespół żaków młodszych Polonii (rocznik 2016) rozegrał pierwszym w tym roku turniej rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.
-
17.04.2024
Żacy zagrali w Środzie i Kórniku (2015)
W sobotę grupa biała żaków starszych Polonii (rocznik 2015) była gospodarzem turnieju pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych. Grupa czerwona w ramach tych samych rozgrywek udała się do Kórnika.
-
17.04.2024
Orlicy młodsi grali w Kamionkach (2014)
W niedzielę Polonia 2014 wzięła udział w pierwszych turniejach z cyklu rozgrywek bezwynikowych, których gospodarzem była Avia Kamionki.
-
17.04.2024
Orlicy rywalizowali w Śremie (2013)
Zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013 II) aktywnie spędził sobotnie popołudnie. Nasza drużyna wzięła udział w turnieju rozgrywek bezwynikowych w Śremie.
-
17.04.2024
Transmisja meczu z Pogonią II
W spotkaniu 26. kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 piłkarze Polonii Środa zmierzą się z drugim zespołem Pogoni Szczecin. Z tego meczu przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16:45.
-
16.04.2024
Zrewanżować się za jesień
Ciekawie zapowiada się najbliższe spotkanie ligowe piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska. Tym razem podopieczni Pawła Kutyni podejmą na własnym boisku drugi zespół występującej w PKO Ekstraklasie Pogoni Szczecin.




























































