11.08.2015
Juniorzy młodsi w półfinaleJak już wcześniej pisaliśmy nasi juniorzy przebywają w Słubicach na Finale Centralnym Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka’’.
Po rozgrywkach grupowych ,które zakończyły się w poniedziałek 10 sierpnia i po których zajęli pierwsze miejsce, przyszła pora na ćwierćfinał. Spotkali się w nim z zespołem LKS Błonie Barwice. Mecz ten miał dwóch bohaterów. Najpierw Wojtek Łuczak w 10 minucie meczu dał prowadzenie Polonistom umieszczając piłkę w bramce rywali po strzale głową. Natomiast w 27 minucie nasz bramkarz – Łukasz Spychała ratuje swoich kolegów przed utratą bramki znakomicie broniąc rzut karny wykonywany przez jednego z rywali.
W drugiej części meczu- w 38 minucie ponownie błysnął Wojtek Łuczak, który przepięknym strzałem z ponad 20 metrów podwyższył prowadzenie i praktycznie odebrał ochotę do walki przeciwnikom. Już do końca tego spotkania nasi piłkarze kontrolowali w pełni grę . Ani razu nie pozwolili zagrozić swojej bramce, a sami przy lepszej koncentracji mogli podwyższyć wynik .
Ostatecznie Poloniści wygrali pewnie to ważne spotkanie 2 : 0 , będąc przez cały czas drużyną zdecydowanie lepszą i teraz czeka ich w środę półfinałowa potyczka z Polonią Raczki. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:30 i już teraz prosimy wszystkich kibiców o trzymanie kciuków za naszych piłkarzy.
Oto skład naszej drużyny grającej w tym turnieju: Łukasz Spychała, Kacper Gołębiewski, Filip Lesiński, Kacper Furmanek, Wojtek Łuczak, Robert Szymczak, Łukasz Buczma, Damian Słabikowski, Michał Grześkiewicz, Mateusz Stolecki, Filip Górski, Patryk Ratajczak, Waldek Dominiczak, Kacper Szymczak.
Najnowsze aktualności
-
28.06.2013
Orliki zakończyły sezon wygraną
Mecz, który miał być rozegrany jako pierwszy w rundzie, został rozegrany jako ostatni. Mowa o meczu orlików młodszych średzkiej Polonii z rówieśnikami Poznaniaka Poznań. Mecz został przełożony na sam koniec ze względu na aurę panującą na początku kwietnia i rozegrany został w miniony czwartek.
-
28.06.2013
Zapraszamy na mecz barażowy
W sobotę o godzinie 17 na stadionie w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się trzeci mecz barażowy o awans do klasy okręgowej. Naprzeciw siebie staną zespoły Zielonych Lubosz i Orkanu Konarzewo.
-
27.06.2013
Multimedia z meczu Orkan - Polonia II
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz skrótu wideo z środowego meczu barażowego rezerw Polonii z Orkanem Konarzewo. Spotkanie zakończyło się wygraną polonistów 2:1.
-
27.06.2013
Trzech polonistów powołanych do kadry
Trzech zawodników naszego klubu zostało powołanych do reprezentacji wielkopolski. Wyróżnionymi piłkarzami zostali Radosław Barabasz, Maciej Gendek i Paweł Przybyłek.
-
27.06.2013
Szóstka za silna dla orlików młodszych
Przedostatni mecz w wykonaniu drużyny orlika młodszego średzkiej Polonii przeciwko liderowi tej grupy Szóstce Śrem, miał być przepustką do zajęcia ostatecznie 2 miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej w tej kategorii wiekowej w Wielkopolsce.
-
27.06.2013
Jedenaście bramek na zakończenie sezonu
Udanie zakończyła swoje rozgrywki ligowe „jeszcze” najmłodsza drużyna żaków Polonii. W meczu, który miał się odbyć w pierwszej kolejce na początku kwietnia a został przełożony z powodu zalegającego śniegu poloniści pokonali zespół Kadeta Tulce 0-11.
-
26.06.2013
Wygrana w drugim meczu barażowym
W swoim drugim meczu barażowym piłkarze Polonii II Środa Wielkopolska pokonali w Luboszu Orkan Konarzewo 2:1. O tym kto awansuje do klasy okręgowej zadecyduje jednak trzecie spotkanie w którym zagra wspomiany już orkan i Zieloni Lubosz.
-
26.06.2013
Plan przygotowań Polonii do sezonu 2013/14
Znamy już wstępny plan przygotowań Polonii Środa Wielkopolska do sezonu 2013/2014. Średzianie rozegrają sześć meczów kontrolnych oraz wezmą udział w obozie dochodzeniowym.























































