19.08.2015
Julia Mikołajczak powołana na turniej w BiałorusiZawodniczka Polonii Środa Julia Mikołajczak została powołana do reprezentacji Polski kobiet do lat 17 na międzynarodowy turniej UEFA WU 17 Preparatory Tournament który odbędzie się na Białorusi w dniach od 30 sierpnia do 8 września 2015 roku.
W ramach tego turnieju Polki rozegrają trzy spotkania: 2 września w Słucku z Białorusią, 4 września w Zhodzino z Niemcami i 7 września w Borysowie z Francją.
Na ten turniej oprócz naszej zawodniczki trener Nina Patalon powołała:
1. Katarzyna Włodarczyk (AZS AWF Warszawa)
2. Edyta Botor (AZS PWSZ Wałbrzych)
3. Jessica Pluta (AZS PWSZ Wałbrzych)
4. Klaudia Miłek (ZS PWSZ Wałbrzych)
5. Klaudia Słowińska (AWFiS Sztorm Gdańsk)
6. Marcjanna Zawadzka (AWFiS Sztorm Gdańsk)
7. Dominika Gąsieniec (Czwórka Radom)
8. Kasandra Parczewska (GKS Górnik Łęczna)
9. Roksana Ratajczyk (MKS Olimpia Szczecin)
10. Weronika Zawistowska (MUKS Praga Warszawa)
11. Wiktoria Marszewska (KKPK Medyk Konin)
12. Marta Fil (KKPK Medyk Konin)
13. Jagoda Sapor (KKPK Medyk Konin)
14. Aleksandra Stasiak (KKPK Medyk Konin)
15. Małgorzata Grec (KS AZS Wrocław)
16. Joanna Olszewska (KS AZS Wrocław)
17. Anita Turkiewicz (KS AZS Wrocław)
18. Julia Mikołajczak (KS Polonia Środa Wielkopolska)
19. Nicole Jessica Panas (Scottish United Edmonton)
20. Weronika Hossa (Unifreeze Górzno)
Najnowsze aktualności
-
02.02.2023
Gry kontrolne i turniej orlików (2012/2013)
Zespoły orlików z roczników 2012 oraz 2013 mają za sobą bardzo intensywne dni. Drużyny rozgrywały gry wewnętrzne pomiędzy sobą, a ponadto orlicy starsi wzięli udział w turnieju Rehau Football Park Cup w Śremie.
-
02.02.2023
Towarzyska porażka z Zagłębiem Lubin (2009)
W rozegranym w Lubinie meczu towarzyskim Polonia Środa Wielkopolska przegrała 0:2 (0:1) z Zagłębiem Lubin. Mecz był pełny walki i obie drużyny miały swoje okazje, ale to gospodarze byli skuteczniejsi.
-
01.02.2023
Dwie gry orlików (2012)
Drużyna orlików starszych (rocznik 2012) w piątek rozegrała mecz towarzyski z Arką Gdynia, natomiast w niedzielę rywalem Polonii był Mieszko Gniezno.
-
01.02.2023
Co czeka Polonię w lutym?
Za piłkarzami Polonii Środa pierwszy miesiąc przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23. W tym czasie poloniści przeszli szczegółowe badania a także rozegrali cztery gry kontrolne. Teraz przygotowania do wiosny wkraczają w decydującą fazę a w lutym poloniści będą bardzo intensywnie trenować żeby być w pełni gotowym na pierwszy weekend marca kiedy to rozegrają pierwszą kolejkę ligową.
-
01.02.2023
Kontrolne porażki trampkarzy (2008)
W ubiegły weekend przygotowujący się do gry w Centralnej Lidze Juniorów trampkarze starsi (rocznik 2008) rozegrali dwa mecze kontrolne. Średzki zespół przegrał 0:2 z Poznańską 13 (rocznik 2007), a także 0:1 z UKS AP Reissa Poznań.
-
31.01.2023
Wygrana rezerw w Krotoszynie
Okazałym zwycięstwem 3:0 rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej zawodnicy zespołu rezerw Polonii Środa. W pierwszym zimowym sparingu poloniści wygrali z grającą w V lidze (kaliska) Astrą Krotoszyn. Wynik powinien być jeszcze wyższy, jednak Oskarowi Janosiowi zabrakło trochę precyzji pod bramką przeciwnika.
-
30.01.2023
Młodziczki halowymi mistrzyniami Wielkopolski!
Zawodniczki Polonii Środa Wielkopolska zostały Halowymi Mistrzyniami Wielkopolski do lat 13! Polonistki z kompletem zwycięstw i bez straty gola zakończyły fazę grupową, a w półfinale po rzutach karnych pokonały Akademię Talentów Krotoszyn. W finale nasze piłkarki bezbramkowo zremisowały z Wartą Poznań, ale ponownie skuteczniej egzekwowały rzuty karne. Poza końcowym triumfem zawodniczka Polonii - Julia Brzęcka - została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.
-
28.01.2023
Kanonada Polonii Środa
W sobotę 28 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie towarzyskie tej zimy. Tym razem rywalem naszego zespołu był inny trzecioligowiec Chrobry II Głogów a spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Głogowie.


























































