29.03.2018
Inauguracja rundy wiosennej (2008)29 marca drużyna Orlika młodszego 2008 rok rozegrali swój pierwszy mecz rundy rewanżowej. Przeciwnikiem Polonistów była renomowana drużyna Warty Poznań.
Wrześniowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Warciarzy 3:2. Od początku pierwszej połowy lekką przewagę miała drużyna gości co udokumentowała bramką na 1:0. Po krótkim czasie i błędzie bramkarza Piotr Kamiński przejął piłkę i doprowadził do remisu. Goście w bardzo krótkim czasie odpowiedzieli na stratę zdobywając kolejną bramkę. W końcówce pierwszej połowy z rzutu wolnego wykonanego przez Franciszka Wiczyńskiego piłka po rykoszecie znalazła się w bramce i z wynikiem 2:2 zakończyła się.
W drugiej połowie wpadło jeszcze pięć bramek z czego trzy strzelili goście i dwie gospodarze. I tym samym Poznaniacy z wynikiem 5:4 zakończyli spotkanie. Młodzi Poloniści w tym meczu mimo że ciągle gonili wynik okazali dobry charakter dążąc do wyrównania wyniku lub nawet zwycięstwa. Dowodem tego były niewykorzystane sytuacje strzeleckie.
Polonia zagrała w składzie: Piotr Kamiński, Patryk Karczewski, Kuba Pawlaczyk, Wiktor Motyl, Adrian Wojciechowski, Miłosz Cichowlas, Hubert Kujawa i Kuba Jaśkowiak.
Najnowsze aktualności
-
12.04.2012
Młodzik: Polonia Środa - Warta Poznań 0:2
We wtorek 10 kwietnia młodzicy Polonii rozegrali już 3 kolejkę spotkań w grupie mistrzowskiej D-2. Tym razem na boisko w Środzie zawitała Warta Poznań. Po wyrównanym meczu goście okazali się lepsi wygrywając spotkanie 2:0.
























































