29.03.2018
Inauguracja rundy wiosennej (2008)29 marca drużyna Orlika młodszego 2008 rok rozegrali swój pierwszy mecz rundy rewanżowej. Przeciwnikiem Polonistów była renomowana drużyna Warty Poznań.
Wrześniowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Warciarzy 3:2. Od początku pierwszej połowy lekką przewagę miała drużyna gości co udokumentowała bramką na 1:0. Po krótkim czasie i błędzie bramkarza Piotr Kamiński przejął piłkę i doprowadził do remisu. Goście w bardzo krótkim czasie odpowiedzieli na stratę zdobywając kolejną bramkę. W końcówce pierwszej połowy z rzutu wolnego wykonanego przez Franciszka Wiczyńskiego piłka po rykoszecie znalazła się w bramce i z wynikiem 2:2 zakończyła się.
W drugiej połowie wpadło jeszcze pięć bramek z czego trzy strzelili goście i dwie gospodarze. I tym samym Poznaniacy z wynikiem 5:4 zakończyli spotkanie. Młodzi Poloniści w tym meczu mimo że ciągle gonili wynik okazali dobry charakter dążąc do wyrównania wyniku lub nawet zwycięstwa. Dowodem tego były niewykorzystane sytuacje strzeleckie.
Polonia zagrała w składzie: Piotr Kamiński, Patryk Karczewski, Kuba Pawlaczyk, Wiktor Motyl, Adrian Wojciechowski, Miłosz Cichowlas, Hubert Kujawa i Kuba Jaśkowiak.
Najnowsze aktualności
-
27.05.2012
Młodzicy pokonują Tarnowiaka
W sobotę 26 maja zespół młodzików Polonii Środa podejmował na własnym boisku drużynę Tarnowiaka Tarnowo Podgórne. Po bardzo ciekawym, emocjonującym meczu nasi gracze pokonali zasłużenie zespół gości 1:0. Jedyną bardzo ładną bramkę uderzeniem z dystansu na 4 minuty przed końcem spotkania zdobył Kacper Grabowski.





















































