29.03.2018
Inauguracja rundy wiosennej (2008)29 marca drużyna Orlika młodszego 2008 rok rozegrali swój pierwszy mecz rundy rewanżowej. Przeciwnikiem Polonistów była renomowana drużyna Warty Poznań.
Wrześniowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Warciarzy 3:2. Od początku pierwszej połowy lekką przewagę miała drużyna gości co udokumentowała bramką na 1:0. Po krótkim czasie i błędzie bramkarza Piotr Kamiński przejął piłkę i doprowadził do remisu. Goście w bardzo krótkim czasie odpowiedzieli na stratę zdobywając kolejną bramkę. W końcówce pierwszej połowy z rzutu wolnego wykonanego przez Franciszka Wiczyńskiego piłka po rykoszecie znalazła się w bramce i z wynikiem 2:2 zakończyła się.
W drugiej połowie wpadło jeszcze pięć bramek z czego trzy strzelili goście i dwie gospodarze. I tym samym Poznaniacy z wynikiem 5:4 zakończyli spotkanie. Młodzi Poloniści w tym meczu mimo że ciągle gonili wynik okazali dobry charakter dążąc do wyrównania wyniku lub nawet zwycięstwa. Dowodem tego były niewykorzystane sytuacje strzeleckie.
Polonia zagrała w składzie: Piotr Kamiński, Patryk Karczewski, Kuba Pawlaczyk, Wiktor Motyl, Adrian Wojciechowski, Miłosz Cichowlas, Hubert Kujawa i Kuba Jaśkowiak.
Najnowsze aktualności
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































